2018-03-14 - Schůze PNS a TJ Spoje

14. března 2018 se uskutečnilo souběžně několik důležitých událostí:
  • 1) odehrál se 3. ročník nohejbalového turnaje pro pozvané Viktor Trophy 2018
Podrobné info včetně reportáže a fotografií - viz ZDE.
 
  • 2) proběhla schůze Pražského nohejbalového svazu
Na schůzi nás zastupoval Viktor, kterému se podařilo (snad) přesunout dva termíny jarní části soutěže, které nám kolidovaly s jinými aktivitami a také znovu otevřel kauzu dosud neobdržené prémie 800,-Kč, kterou měl oddíl obdržet za postup týmu A do druhé třídy. Díky Viktore za reprezentaci a hájení zájmů našeho odílu, navíc v termínu, který se křížil s pořádáním Viktor Trophy, viz výše.
 
  • 3) proběhla výroční schůze TJ Spoje
Zároveň s probíhající schůzí PNS (viz výše) probíhala ve stejním okamžiku i schůze TJ Spoje, na kterou byl vyslán i náš delegát Petr Strouhal, který přesně plnil pokyny pro hájení zájmů nohejbalového oddílu TJ Spoje. Psal si podrobné poznámky:-), hlasoval dle předběžných dohod a také si pochvaloval kvalitní gulášek...:-)
 
  • 4) první dresy oddílu NOHEJBAL ŽIŽKOV byly předány členům
Dresy, které především zajistil Pavel J. jsou návratem od "spojařských" umělohmotných materiálů k tričkům s větším obsahem bavlny a tedy zapadajích do řady, která byla zavedena pro trika z našich soustředění. Barva zůstala "spojařská" modrá, malé logo vpředu a výrazný nápis na zadní straně "Nohejbal Žižkov" v bílé barvě. Autoři návrhu doufají, že decentnost a určitá nenápadnost dresu se zalíbí a dresy se setkají s kladnou odezvou. K tričku patří černé trenky - buď si každý pořiďte individuálně, nebo se uvažuje o fakultativním přiobjednání zájemcům modelu za cca 150,-Kč - černé trenky s bílým logem, které měl Pavel J. včera na sobě. Na designu spolupracovali Pavel J. a Petr S.
-pes-