2017-04-06 - NOHEJBAL ŽIŽKOV, z.s. - zapsáno!

Městský soud ke dni 6.4.2017 zapsal náš nohejbalový spolek NOHEJBAL ŽIŽKOV, z.s. Dvouměsíční úsilí je úspěšné. Povedlo se - bez advokáta, pouze vlastními silami, s drobným zaváháním v podobě dvou drobných chyb v podání a tedy po vložení opravného podání.

Pod spisovou značkou  L 68011 vedené u Městského soudu v Praze, se sídlem Luční 829, Hovorčovice a s identifikačním číslem (něco jako IČ pro spolky) 05917336 je náš nohejbalový spolek skutečností. Dokumenty týkající se našeho spolku, včetně stanov stahujte ZDE (záložka ADMINISTRACE - dokumenty).

Zatím má tři členy (Viktor, Pavel J. Petr S.). Předpokládáme, že členství rozšíříme buď na soustředění, nebo na výroční schůzi v prosinci, nebo v zásadě kdykoliv, kdy někdo projeví zájem. Nic tomu nebrání, nic to nestojí (ani spolek, ani Vás jako nové členy). Přihlášky máme připraveny.  Dalším krokem je založení účtu a pak už se můžou valit dotace a sponzorské dary:-).

Petr

Klikni na obrázek a otevři si Spolkový rejstřík s výpisem.

LOGO Nohejbal Žižkov, z.s.

Současně jsme začali používat logo spolku vytvořené Petrem S., které je tvořeno písmenem "N" a o devadesát stupňů vlevo pootočeném písmenem "Z", jehož háček tvoří stylizovaná žižkovská věž:
původní logo Nohejbal Žižkov (autor Petr S.)
Později na návrh Pavla B. bylo logo upraveno tak, že kontinuita loga je zachována, ale písmeno "Z" bylo otočeno do správné polohy a háček tvoří promáčklý rámeček loga: