Viktor Trophy 2022 - reportáž

Všechno klaplo, počasí :-) i organizace. Šest zúčastněných týmů se střetlo v základní části každý s každým a pak dle výsledků o umístění (první s druhým, třetí se čtvrtým, pátý s šestým). Boje v základní části byly vyrovnané, tři týmy skončily se stejným počtem bodů (rozhodovaly vzájemné zápasy a dokonce i skóre). Vítězem se stal tým s ambiciózním názvem Vítězná trojka, druzí skončili Krasavci (viz výsledky ve fotogalerii).
V zápasech o umístění vyhrávaly zkušenosti a sehranost týmů. Finále skončilo po třísetovém boji vítězstvím Krasavců. Vítězná trojka sice dokázala obratnou komunikační strategií vyhrát první set nejtěsnějším rozdílem, ale v druhém setu předvedla odevzdaný výkon. Teprve třetí set přinesl opravdu napínavé střetnutí, Krasavci sice zpočátku snadno dosáhly výrazného náskoku 7:2, ale pak Vítězná trojka srovnala a jen "sako" (upřímně přiznané Martinem) jí zabránilo získat vedení a Krasavci nakonec zaslouženě vyhráli.
Třetí skončili favorizovaní Mladíci, kteří porazili "přespolní" MIX a páté místo obsadila Květnice. Lángoš skončil poslední, i když v úvodní části například přehrál MIX (možná by týmu prospěla změna názvu na agresívnější variantu, lángoš, jako maďarské specialita, v soupeřích vzbuzuje dojem, že to mají na (maďarském) salámu:-).
Výbor připravil i odpovídající ceny. Jednak putovní pohár, který si turnaj Viktor Trophy, už s ohledem k názvu, opravdu zasloužil. Potěšili "fidorkové medaile" pro všechny účastníky a "zabijačkové" ceny pro úspěšňejší týmy.
Pořadí: 1.Krasavci, 2.Vítězná trojka, 3.Mladíci, 4.MIX, 5.Květnice, 6.Lángoš
Petr

Viktor Trophy 2022 - úvodní info

Místo a termín byly výborem sděleny na členské schůzi oddílu 5.11. 2021.
  • termín: středa 2.března 2022
  • místo: nafukovací hala Na Balkáně (2 hřiště jako obvykle)
Na základě zkušeností z minulých ročníků lze odvodit další podrobnosti turnaje:
čas: asi od 19:00 (jak normálně začíná středeční trénink) a konec před půlnocí....
účast: už si začněte skládat trojky..., koho pozve výbor jako přespolního (a jestli vůbec někoho) není zřejmé... (nechme se překvapit).
 
12.2.2022:
Dle informací od Viktora výbor nebude zvát mimooddílové týmy...
 
23.2.2022:
Pavel sdělil, že oficiálně se žádný tým neregistroval, výbor nicméně počítá s cca osmi týmy (dle předběžného ohlasu). V případě nenaplnění tohoto počtu zváží možnost turnaj otevřít i mimooddílovým trojicím. Začátek v 19:00 (buďte dochvilní) a konec předběžně ve 22:00 (případně později dle potřeby). Bar v provozu po celou dobu turnaje!, pro úspěšné týmy výživné ceny, pro neúspěšné ceny útěchy.
 
25.2.2022:
První týmy přihlášeny. Pavel v diskusní skupině lakonicky konstatuje (cit): "Tak to máme přihlášené jedny Žižkovské krasavce, dvě Vítězné trojky a tři Lángoše":-)