Láďa Cup 2017 - reportáž

Turnaj proběhl bez jediného zádrhele, hlavně díky přítomnosti Pavla J., který potvrdil kvality organizátora (pozn. nehrající organizátor se bez debat prokázal jako jistější než hrající:-). Turnaje se zúčastnilo pět týmů (podle abecedy: Jasní favoriti, Květnice, Polokopové, Trezoři a Yorkshire Interier). Ukázala se vyrovnanost všech týmů, kdy na 2.-4. místě se umístili týmy se stejným počtem bodů a rozhodnout musela další kritéria (viz níže foto tabulky). Vítězem se stal tým Trezoři (se štěstím), na posledním místě se umístli Polokopové (se smůlou:-). Před zahájením obdržel oslavenec drobnou pozornost - prý Láďo je třeba s pitím už konečně začít (díky Pavle B. za zorganizování). Účastníky přišel v bojích povzbudit i Jarda s Janou a zafačovanou nohou po operaci:-) - přejeme rychlou rekonvalescenci!

Petr

 

Láďa Cup 2017

Záznamy: 1 - 3 ze 3

Lada Cup 2017 - nohejbal je krásný i v šedesáti

Srdečně vás zvu na nohejbalový turnaj trojic LADA CUP 2017.

Propozice:

  • Kde: nafukovací hala TJ Spoje (naše tréninková hala:-) Na Balkáně
  • Kdy: středa 29.11. (náš tréninkový den) od 20:00
  • Kdo: členové oddílu TJ Spoje a Nohejbal Žižkov, z.s. - vytvořte si trojice dle svého uvážení
  • Jak: dle pravidel světového svazu nohejbalu na 1 dopad, od úrovně 1.ligy a vyšší :-)
  • Organizace: bez stresu, hlavně abychom se pobavili

Váš Láďa Peller

 

Petrův dovětek:

Nevíme jestli Láďa zadotuje i nějaké ceny pro vítěze :-), ale k jeho životnímu jubileu mu můžete klidně gratulovat i na začátku turnaje a kdykoliv v jeho průběhu :-).

S gratulací se v předstihu připojuje i redakční rada našeho webu a výbor Nohejbalu Žižkov, z.s. Láďo ať ti to kope stejně dobře i v další šedesátce!