Viktor Trophy 2018 - video

3.ročník nohejbalového turnaje pro zvané Viktor Trophy 2018 - jak jej zachytily mobily účastníků. Další videa na You Tube - klikni na obrázek:

Viktor Trophy 2018 - reportáž

 

Včera (14. března) se odehrál v pořadí jíž třetí ročník zimního nočního miniturnaje pojmenovaného po našem předsedovi "Viktor trophy", který pořádá náš oddíl na jeho počest. Turnaj měl kapcitu 8 trojic, kterou hravě obsadilo 6 trojic z našeho, minimálně  co do počtu členů už velkoklubu Nohejbalu Žižkov a 2 trojice Vinoře - vítězů předchozích dvou ročníků. Takže takový boj kvantity proti kvalitě, který se záhy ukázal jako nevyhratelný :-)

 

I letos totiž byli Vinořští jasnými papírovými favority, protože nejenže postoupili (jako naše Áčko) do II. třídy, ale po nabídce ze svazu dokonce přijali výzvu v podobě účasti až v krajském přeboru (a věřím, že ani tam se neztratí). Není proto žádným překvapením, že se markantní rozdíl ve výkonnosti od počátku projevil a už po prvních zápasech bylo zřejmé, že na nejlepší trojici NŽ zbyde až třetí místo. Obě trojice z Vinoře totiž doslova sesekali všechny soupeře ve skupinách na hromadu bez ztráty setu a postoupili tak z prvních míst. Dle dostupných zápisů nejvyrovnanější zápas s Vinořským týmem sehrál  ve skupině B tým Vysočina (10:7, 10:9) a Krasavci dvakrát 10:8.

 

I v následné vyřazovací části pokračoval kvapík vinořských do finále, kdy prakticky "v suchým triku" na hranici tréninkového tempa, porazili své čtvrtfinálové a semifinálové soupeře. Z ostatních týmů, které měly to štěstí, že nepotkali Vinoř už ve čtvrtfinále, do boje o bronz postoupily týmy Kačenek a Krasavců. A kýženou třetí příčku nakonec po dramatickém třísetovém boji  pro sebe urval tým Kačenek, čtvrté místo pak brali Krasavci ve složení Martin V., Petr. S. a Radek M. Bronzový tým Kačenek tvořili stálí členové Gramec s Kubou Str., kterým ve skupině k jedné porážce a remíze asistoval Pavel J. a k další porážce přispěl Aleš M.:-). Pak už ale v rozhodujících zápasech místo třetího obsadil Čenda., který svým heroickým výkonem dotáhl ty dva nekopy až k bronzu:-))

 

Ve vinořském finále Béčko porazilo Áčko a zkompletovalo tak vinořský hattrick vítězství  na Viktor trophy. A podle hesla "třikrát a dost", bych už proto Vinoř příští rok nezval :-)))

 

Na závěr se omlouvám týmu Půlpes, kterého jsem chybou ve vyhodnocování tabulky skupiny "A" omylem (přísahám, že neúmyslně :-)) odsunul na 4. místo a předhodil je tak Áčku Vinoře do čtvrtého čtvrtfinále - sorryjako :-))

 

Konečné pořadí turnaje tedy vypadá takto:

1. Vinoř "B"

2. Vinoř "A"

3. Kačenky

4. Krasavci

5. Vysočina

6. MAT

7. Půlpes

8. Nohy v luftě (hlavní organizátor se svou trojicí se nikam nehnal a pokorně přijal skutečnost, že někdo být poslední musí :-))

 

Celkový dojem z turnaje je pro všechny (i pro členy zařízlého Půlpsa :-)) doufám pozitivní a je tedy zájem zase za rok akci zopakovat. Doufám, že jste si turnaj užili a ráno neměli velké problémy se vstáváním..., nebo aspoň menší než já:-))

 

eNŽet !!!

Pavel (J)

 

Link na video slowmotion akcí na našem videokanálu YOU TUBE ZDE, nebo klikni na obrázek níže:

kompletní fotogalerie na "rajčeti" - klikni ZDE, nebo na obrázek níže:

Vitor Trophy 2018 - doplnění

jen telegraficky:
 • diváci - Viktor Trophy se také stává dostaveníčkem s členy, které jinak příliš na hřišti nevidíme (třebas kvůli zranění). Je milé, když řada z nich přijde aspoň jako diváci zafandit. Tentokrát "z ochozů" boje sledovali: David (zranění), Jarda A. (zranění), Jarda B., Petr Strouhal (zranění), Karel (nemoc). Díky všem a přejeme rychlé uzdravení. Dalšími diváky byla Gramcova přítelkyně a pozorovatel z Vinoře...
 • organizátor a hráč - opět se nešťastným ukázala dvojjediná role hráče a pořadatele:-) Pavel, původně se pasující do role "1.náhradníka", se kromě pořadatelství ujal také angažmá hnedka ve dvou týmech... "Není to trochu málo, Ivane Ivanoviči?":-)))
 • pomocník - Pavel požádal Petra o odnos výsledkové tabule... Ani tak jednoduchý úkon Petr nezvládl a po cestě z hospody do haly poztrácel součástky volebního osudí...:-( Už mu raději nic nesvěřujte. nebo "jen pomocné kopáčské práce":-)
 • ceny - ceny do turnaje věnovali donátoři akce a drobně přispěla i oddílová pokladna částkou 245,-Kč.
 • dresy - součástí akce bylo i předávání nových dresů - viz též tady.
 • schůze - bohužel souběžně s Viktor Trophy probíhala schůze PNS (delegát Viktor) a schůze TJ Spoje (delegát Petr Strouhal) - podrobnosti ZDE. Tak nabytý den jsme ještě neměli...
-pes-

Viktor Trophy 2018

Záznamy: 1 - 8 ze 8

Viktor Trophy 2018 - úvodní info

středa 14.března (20:00-24:00) na našem hřišti Na Balkáně.
 

Další info:

 • vzhledem k nárůstu naší členské základny a předpokladu dostatečného množství vlastních trojek pozveme pouze minulého vítěze, tedy družstvo z Vinoře k obhájení jejich loňského prvenství...
 • součástí ceremoniálu bude předávání nových dresů Nohejbal Žižkov (platí pro hráče se zaplacenými plnými členskými poplatky!), případně i "šátkování" nových členů tradičním klubovým šátkem...
 • hlavní cenou je láhev šampaňského pro vítěznou trojici (možná i něco drobného pro trojice na dalších dvou místech...)
 • trojice si domluvte mezi s sebou, nejlépe trojky, které budou hrát spolu soutěž (přesné sestavy v týmech A, B a C zveřejníme do 18.2.)
 • Vinoř přislíbila účast dvou týmů !!!
Odkaz na předchozí ročníky ZDE a video z prvního ročníku ZDE.
Nohejbalu zdar
Petr