Viktor Trophy 2023 - průběh a výsledky

V pohodové atmosféře a se zajištěným občerstvením (otevřenou hospodou) se ve středu 1.3.2023 uskutečnil další, již 8. ročník našeho zimního miniturnaje na počest našeho předsedy – Viktora. Startovní listina nakonec čítala 6 trojic, v abecedním pořadí:

- Krasavci (Radek, Pavel J., David)

- Květnice (Patrik, Venca S., Doky)

- Návaly (elita ze středečních „nájemníků“)

- Robokopové (Tomáš J., Martin Ď., Čenda)

- TVM (Tomáš M., Venca P., Maťo)

- Žižkov A (Martin S., Pavel B., Lukáš K.)

S ohledem na počet týmů byl po krátké diskusi systém nastaven na jednokolové „každý s každým“ na 2 vítězné sety, následně první čtyři do semifinále a pátý s šestým zápas „o čest“.

Po odehrání skupiny a Viktorově vyhodnocení se do vyřazovací části probojovaly 4 trojky v pořadí TVM, Žižkov, Květnice a Robokopové. Do zápasu o předposlední místo se svými výkony nominovali (ke zděšení všech) lonští vítězové Krasavci a výběr „středečníků.

Obě semifinále skončila oproti papírovým předpokladům z odehrané skupiny, když si Robokopové poradili 2:1 s TVM a Květnice si hladce (dvakrát 10:9) poradila s Áčkem Žižkova. Ve vloženém zápase nejhorších se alespoň Krasavci rozloučili s turnajem výhrou a poslední místo tak přenechali pozvaným hostům s romantickým názvem „Návaly“.

V boji o 3. místo se se zklamáním z prohraného semifinále lépe vypořádal tým TVM a získal tak bronz. Ve finále se utkala (pro některé překvapivě) Květnice a Robokopové (prý nástupci Polokopů). Vyrovnaný zápas dospěl až do třetího setu, kdy si však květničtí vybrali slabší chvilku a rozhodující pasáž celého turnaje hladce prohráli.

Následovalo vyhlášení, předání cen a společné foto – viz níže. Věřím, že si všichni účastníci turnaj užili – a to bez ohledu na konečné umístění :-)

Tak zas za rok, nohejbal zdar !

-PJ-

Viktor Trophy 2023

Záznamy: 1 - 8 ze 8

Viktor Trophy 2023 - úvodní info

  •     místo: nafukovací hala Na Balkáně (2 hřiště jako obvykle)
  •     termín: středa 1.března 2023 od 19:00 (předpokládaný konec cca ve 23:00)
 
Kapacita turnaje je až 8 trojic, přednost mají trojice seskládané z našich členů, volná místa se lze případně doplnit oslovenými cizími týmy, kteří by projevily zájem. Herní systém bude stanoven na místě dle skutečného počtu dorazivších týmů.