2021-Soustředění Vodňany 5.0 - reportáž

O minulém víkendu jsme úspěšně absolvovali naše další letní soustředění v prověřených Vodňanech. Seznam účastníků se měnil do poslední chvíle, ale nakonec se nás sjelo čtrnáct, z toho dvanáct aktivních hráčů. Svou návštěvou nás během víkendu dále poctili dlouholetí členové Karel a Venca Bajer.

 

K průběhu:

Po čtvrtečním rozehrání zápasů o špendlíky (od kterých jsme v dalším průběhu upustili) jsme v pátek odehráli zápas týmů A vs. B doplněných o zbývající hráče z C. Výsledek nakonec vyzněl dle papírových předpokladů, kdy vítězství zlomila vložka, na straně vítězů takticky složená z Maťa a Venci:-).

V pátek večer se odehrála formální část soustředění, tj. slovo Viktora a rozdání triček pro tuto akci (jako každoročně sponzoroval Viktor – díky). Následovala neoficiální část zakončená po zavíračce výletem do centra Vodňan, zakončeným v baru Safari.

V sobotu byly hlavním bodem programu dva losované turnaje trojic, kdy jednou si své spoluhráče volili smečaři, podruhé si svůj tým skládali nahrávači. Oba turnaje byly velmi vyrovnané – výsledky ve fotogalerii. Hlavní výhrou celého dne bylo však počasí, které nám parádně vyšlo navzdory velmi deštivým předpovědím.

Večer jsme plni očekávání vyrazili na doporučenou akci na místním koupališti. Při našem příchodu (kolem desáté hodiny) jsme se však u vchodu potkali pouze s posledními vrávorajícími účastníky, jdoucími opačným směrem:-) (prý jsme měli přijít kolem 4 odpoledne). Večer jsme tak strávili na fotbálku a baru v Safari.

V neděli už jsme se na kurty nedostali – po třídenním hraní již chyběla energie a chuť a tak jsme se během dopoledne po, pro někoho více, pro někoho méně bolestivé úhradě účtu v hospodě, rozjeli do svých domovů nebo dalších dovolenkových destinací.

Pro mě (a dle ohlasů i pro ostatní) se jednalo o zdařilou akci a asi jedno z top 3 soustředění, které jsme zatím absolvovali. Díky všem, kteří se jej zúčastnili a přispěli tak k jeho kvalitě a atmosféře. 

Níže pár fotografií, kompletní fotogalerie zde.

-PJ-

Soustředění Vodňany 2021

2021 - soustředění Vodňany 5.0 - úvodní info

Po určité rozladěnosti z přístupu ubytovatele na soustředění v minulém roce v Chocni, se pro rok 2021 přesouvá (po čtvrté) soustředění zpět do Vodňan, do vyzkoušeného penzionu Blanice. Dle informací výboru na členské schůzi 2020 je termínem čtvrtek až neděle 15.-18. července 2021.
Záloha je 1.000Kč splatná v hotovosti Pavlovi. Se zálohou neotálejte, ubytovací kapacita není nekonečná. Pro členy, keří se akce ještě neúčastnili, neví kde penzion Blanice je, jaké jsou tam herní možnosti a jak takové soustředění vypadá, doporučuji navštivit náš web o soustředění ve Vodňanech v letech 2016, 2018 a nebo 2019.
Kromě jiného, výbor na soustředění předpokládá volbu třetího člena výboru.
 
AKTUÁLNĚ (10.7.): dle informací od Pavla je přihlášeno 14 (nebo 15:-) účastníků (čert aby se v tom vyznal...). Pro další informace (třeba o vybavení penzionu Blanice, přesné adrese, apod.) navštiv výše uvedené odkazy na minulé ročníky!
V záležitosti případného přateláku s Vodňanskými nohejbalisty, nebo třeba programu soustředění (bude Viktorovo slovo, nebo-li slovo Viktora?, bude volba třetího člena výboru?, atd...) nebylo našemu webu sděleno dosud ničeho...(!)
 
Pro více informací sleduj tuto stranu.
Petr