2016 - soustředění Vodňany - videofilm

Krátký film ze soustředění od studia samFILM. Chcete znovu vrátit nezapomenutelnou atmosféru soustředění? Klikněte níže.

2016 - soustředění Vodňany - Viktor 60 + filmový festival

Kromě nohejbalu byly dalšími stěžejními událostmi letošního soustředění dvě akce: oslava Viktorova životního jubilea a s tím do velké míry propojený "filmový festival":-)

V páteční společný večer (hned po společné večeři a hned po "Viktorově slovu") od donátorů (seznam k nahlédnutí u Petra M.) Viktor obdržel model svého Harleye a dále dárkové balení hřebíčků do rakve (sada doutníků s příslušenstvím:-).

Následující filmový festival uvedl jednak snímky "ze života oddílu" (např ze soustředění v Hinterstoderu nebo o turnaji Viktor Trophy) k vidění na našem kanále youtube zde a dále pokračoval pásmy zábavných (dle některých poněkud psychodelických) animovaných filmů v nichž vystupovali mnozí členové oddílu (a především Viktor) v mnoha nezvyklých rolích a kostýmech:-)

Program druhé části filmového festivalu:

1. druhou část filmového festivalu uvedla animovaná miniznělka k Viktorově jubileu - na youtube zde. UPOZORŇENÍ: tato filmová minihříčka není zálohována na mém PC a není garantována její pozdější dostupnost!) (0:55min)

2. první pásmo VIKTOR 60 (sportují, tančí, zpívají a hrají členové našeho oddílu a především Viktor), k online sledování zde, ke stažení v plném rozlišení na ULOŽTO.CZ zde (heslo odesláno samostaným emailem) (7:07min).

3. druhé pásmo VIKTOR 60 (tančí, zpívají a hrají členové našeho oddílu a především Viktor), k online sledování zde, ke stažení v plném rozlišení na ULOŽTO.CZ zde (heslo odesláno samostaným emailem). Možná méně zábavné o to více znepokojující pokračování prvního pásma:-) (6:15min). Tento snímek rovněž bez garance archivace - pokud zmizí z veřejných úložišť (například na ULOŽTO.CZ), tak negarantuji jeho zachování! Proto všem případným zájemcům doporučuji jeho stažení a zálohování na svém PC!

4. druhá část filmového festivalu byla zakončena animovaným filmem "V ZAJETÍ RYTMU", ve kterém vystupují (zpívají, tančí a hrají:-) fanoušci, sympatizanti našeho oddílu (třeba Vláďa - znáte ho ze soustředění IRON RUDA) a rodinní příslušníci našich členů ). Znáte je, pokud se zúčastňujte akcí našeho oddílu). Film je ke sledování online zde a ke stažení v plném rozlišení na ULOŽTO.CZ zde (heslo odesláno samostaným emailem) (8:10min).

Co Vás čeká v těco filmech - viz fotogalerie níže:-)

Příjmenou podívanou přeje Petr a studio samFILM

 

PS: na youtube jsou ikony zdvižených palců (a také palců otočených dolů:-) - použijte tyto symboly pro vyjádření spokojenosti se sledovanými snímky na youtube kanále našeho oddílu... díky.

2016 - soustředění Vodňany - VIKTOR 60 + filmový festival

Záznamy: 1 - 8 ze 11
1 | 2 >>

2016 - soustředění Vodňany - výsledky

Kromě přáteláku s Vodňany (zde) proběhly losované turnaje trojek a dvojek, byl vyhlášen nejproduktivnější hráč soustředění a také se uskutečnil prestižní zápas A vs B.

A vs. B:

Pro tento rok se držitelem putovního poháru nestalo ani jedno mužstvo.  Zápas skončil nerozhodně 1:1 (foto zápisu viz níže) a těsné výsledky nevnesly jasno do kardinální otázka kdo je vlastně áčko a kdo béčko:-)

TROJKY:

Překvapení víkendu. Vítězem se stala trojka lazarů Petr M.-Petr S.-Pavel J. (jediný nelazar:-), která podlehla pouze trojce Martin-Radek-Tomáš.

1. Petr M., Petr S., Pavel J.

2. Kuba, Pavel B., Viktor

3. Jarda, Aleš, Karel

Otázka za sto bodů: Umíte si představit, kdyby všichni tři byli v pořádku?:-)))

DVOJKY:

Vítězem se stal již papírově velmi silný tandem Jarda-Radek J.

1. Jarda-Radek J.

2. Kuba-Pavel B.

3. Martin-Petr S.

NEJPRODUKTIVNĚJŠÍ HRÁČ:

dle získaných bodů se umístili na prvním místě hned tři hráči (Kuba, Jarda, Gramec /doufám, že si pamatuji správně/). Teprve za použití doplňkových kritérií byl vybrán nejproduktivnější hráč víkendu, kterým se stal Kuba.

Všichni vítězové byli odměněni diplomy, "medailemi" a drobnými věcnými cenami.

Gratulujeme.

Neoficiální výsledky:

TRENÉR SOUSTŘEDĚNÍ:

Nevyhlášeným koučem turnaje se stal Radek M., který v souboji trenérů s Viktorem dovedl celek Vodňan k vítězství nad výběrem Spojů:-) Kdo byl, ví o čem je řeč:-)

PIJAN VÍKENDU:

těžko říci:-) Mezi námi bylo několik opravdových favoritů. Třeba Radkovi M. je nutno přiznat, že čím více, tím je vtipnější...:-) (těšíme se na další glosování:-)

2016 - soustředění Vodňany - výsledky

Záznamy: 1 - 3 ze 3

2016 - soustředění Vodňany - první dojmy

Podrobný článek jistě (doufám) připraví Pavel (J), ale dovolte pro začátek konstatovat, že vše proběhlo výtečně:

 • počasí (skvělé)
 • areál (příjemné ubytování - velké sprchy na pokojích (zpoplatnění ručníků je spíše zábavný lokální folklór), solidní snídaně, kulinářská úroveň hlavních jídel průměrná - ale kvůli tomu tady nejsme, vstřícnost personálu mimořádná (zvláště k některým účastníkům, že jo Gramec?), wifi zdarma ve všech prostorech, příjemná zahrádka k posezení...)
 • kurty (dostatek místa i jejich počet, měkkčí povrch je nutno připsat deštivému předchozímu počasí)
 • organizace hry  a pobytu (vše klapalo, rozdávaná trička a programy akce, ceny pro vítěze, diplomy, medaile, přípitek zelenou z originálně etiketované láhve a spousta dalších drobností, které si běžný účastník možná ani nevšiml...)
 • doplňkový program (filmový festival, důstojná celebrace Viktorových narozenin, kulečník...)
 • přátelský zápas (skvělý Pavlův nápad poměřit naše síly s místním nohejbalovým oddílem - více ve fejetonu zde)
 • atmosféra - mimořádně zábavná, zvlaště glosování přáteláku s Vodňany (díky Radku (M):-)
 

A moje "doporučení" pro další soustředění?:

 • přestože zde bylo příjemně, neuzavírejme se předem i před jinými možnostmi a občas jeďme i jinam a rozhodně by se výběr lokality měl ponechat především na rozhodnutí organizátorů a na jejich odpovědnosti.
 • klidně soustředění protáhnout na více dní. I od některých účastníků zaznělo, že program byl opravdu namáhavý. V případě delšího pobytu by fyzická náročnost byla rozložena do více dní a herně náročný program by se rozdělil do více okamžiků a celkově zklidnil, případně doplnil dalšími (klidnějšími) aktivitami. Relaxaci a akumulaci sil by určitě prospěly welness služby, nebo alespoň bazén (viz předchozí bod).
 • zlepšit popis trasy (mapu obsahoval předem elektronicky distribuovaný program) - všichni místo hledali (až na Karla, který trefil hned napoprvé:-)
 • osobně bych si přál od účastníků více klidu a emaptie k potřebám organizátorů. Jsou okamžiky, kdy by si organizátoři opravdu přáli několik vteřin klidu a možnost účastníkům něco sdělit a nebýt nepřetržitě přerušováni komentáři a hláškami, o kterých si jejich autoři myslí, že jsou v danou chvíli nepostradatelné.
 • rovněž prosím zavnímejme, že mnoho drobností někdo připravil ve volném čase, na vlastní náklady, nebo i přímo zaplatil z vlastní kapsy (namátkou: nedělní oběd v pro všechny (díky Viktore), trička pro účastníky, programy, přípitek, diplomy, některé ceny, dárek pro Vodňany a moho dalšího...)

 

Soustředění 2016 je za námi - ať žije soustředění 2017.

Petr

2016 - soustředění Vodňany - první fotografie

Záznamy: 1 - 6 ze 6

2016 - soustředění Vodňany - PROGRAM

Program soustředění ve formátu PDF stahujte ZDE.

Z programu vybíráme zejména:

 • domluvený zápas s nohejbalovým klubem SK Vodňany (vítěz krajské soutěže 2014)
 • filmový festival (premiéra pěti filmů ze života našeho oddílu, ve kterých vystupujeme my (většina z nás:-)

Příjemný pobyt a zábavu přejí organizátoři.

2016 - soustředění Vodňany - oficiální znělka

Oficiální znělka soustředění sledujte - viz box níže, nebo na YOU TUBE videokanálu našeho oddílu zde.

2016 - soustředění Vodňany - filmový program:

Již tradiční promítání filmů ze "života" našeho oddílu:

- 2016 Zimní pohár - minisestřih (1:25min) zápasu naší trojky se Zevlingem (je neuvěřitelné, že /dle záznamů, které si pořizoval Zevling/ při takové formě dokážeme zápas prohrát:-)

- 2016 Hinterstoder - celý film z našeho zimního soustředění v Rakouských Alpách (6:30min) - rozšířená verze upoutávky.

- 2016 Viktor Trophy - celý sestřih z turnaje (5:41min) - rozšířená verze upoutávky, obsahuje některé původně zkrácené záběry a více fotografií...

"VIKTOR 60" - při zvláštní příležitosti - k pobavení všech:-) a zvláště Viktora:-), ale mnozí z Vás budou určitě také pobaveni v čem také "účinkovali":-) (7:07min)

Petr

2016-07 - soustředění Vodňany - info

Kdy?

15. - 17. července (příjezd možný v pátek od 11:00, opuštění pokoje v neděli nejpozději v 10:00, následná hra na kurtech po opuštění pokojů možná)

Kdo?

k mému velikému překvapení neměl výše uvedený letní termín nikdo závazně obsazen a tak to vypadá na rekordní účast 16 hráčů (pouze Jindra se rozhodl nejet), navíc Petr S., Jarda a Petr M. ohlásili účast i svých drahých poloviček, takže rezervováno je pro jistotu 20 lůžek. Kdyby se ještě někdo rozhodl jet s přítelkyní/manželkou dejte co nejdříve vědět, kapacita by měla ještě být …

Kam (kde budu bydlet a jak se tam dostanu)?

- ubytování: Vodňany, Staromostecká 1187, Penzion Blanice (web ZDE) Z Prahy je to přes Příbram a Písek 127 km (1:34h), což se mi zdá přijatelné (je to o půl hodiny méně než loni do Železné Rudy). Viz též mapka níže ve fotogalerii. 

Penzion Blanice je kompletně zrekonstruovaný penzion z r. 2014 disponující kapacitou 35 lůžek (všechny jedno- nebo dvoulůžkové, takže o páry je postaráno a vy si kluci můžete začít domlouvat, s kým chcete trávit noci :o)) Rezervováno je 10 dvoulůžkových pokojů. Součástí penzionu je restaurace se dvěmi terasami, kulečníkem a šipkami. Jídlo - pizzy a minutky. Točit by se měla Plzeň, Kozel (světlý, tmavý 11°), nefiltrovaný Gambrinus. Zavíračka o půlnoci…. 

 

Kde budu hrát?

Penzion se nachází v těsném sousedství sportovního areálu Blanice s celkem 8 antukovými kurty - z toho až 4 na nohejbal/volejbal (https://www.sportarealblanice.cz/). Možnost více kurtů (tedy asi max. 2 :o)) byl při tak vysokém potvrzeném počtu účastníků jedním z hlavních argumentů při rozhodování.

V případě nepřízně počasí by mělo být možné zajistit hru ve víceúčelové hala přímo ve Vodňanech (https://www.mhvodnany.cz/viceucelova-hala).

Za kolik?

- ubytování - 600,- Kč/pokoj/noc, tzn. 600,- Kč pro každého na celý víkend + příp. snídaně za 85,- Kč/osoba/den

- kurty - standardní cena pronájmu kurtů je 80,- Kč/h do 14. hodiny a 120,- Kč/h po 14.hodině - nyní v jednání zvýhodněná cena za celovíkendový pronájem nebo větší balíček hodin …

Co budeme dělat (program)?

- jasnými body programu je především odveta "A" vs. "B" (pokud Áčko najde kuráž :o)), dále turnaj trojek a dvojek a dále předdomluven přátelský zápas nebo turnaj s Vodňanským nohejbalovým oddílem sestávající se ze dvou týmů -  jeden hrající krajskou soutěž, druhý krajský přebor (www.nk-vodnany.estranky.cz/).

Foto penzionu a doporučená trasa z Prahy - viz fotogalerie níže.

 

2016 - soustředění Vodňany - info

Záznamy: 1 - 2 ze 2