2021-09-25 - dokopná - minireportáž

Pohoda, komorní atmosféra, vydařené počasí... Zahráli jsme, zagrilovali, poklábosili... Krátce nás navštívil i jeden z "otců zakladatelů" Petr Vytiska.
Přišel i Karel v životní formě (pokud jde o komentáře:-) a dokonce i nastoupil na kurt! Ale nehrajících účastníků, kteří hráli bylo nakonec více - skoro všechny zápasy odehrál i Venca v obyčejných botech (!) a nastoupit na hřiště byl připraven v nouzi i Viktor... A podobně jako v minulosti někteří účastníci zakončili noc v Modré opici (nebo v nějakém jiném pajzlu:-) (děkujeme oběma Martinům za fotky a videa...:-)
Účast: Aleš, Karel, Kuba + rodina (4), Martin S., Martin D., Pavel, Petr S.+1, Petr Str., Tomáš, Venca K. + 1, Viktor.
Letošní Dokopná sice nic významného neoslavovala, ale přesto je škoda nízké účasti. Minimálně proto, že organizátorům zabere příprava i následný úklid stejný čas a energii pro deset lidí jako pro třicet... I jako výraz našeho ocenění jejich práce by si Dokopná (a ne jen dokopná) zasloužila lepší účast...
Petr

2021-09-25 - dokopná

Záznamy: 1 - 2 ze 2

2021-09-25 - dokopná - úvodní info

Letošní dokopná se uskuteční v sobotu 25.září 2021 od cca 12:00. Akce je opět pojata jako "open", tedy pro členy a jejich rodiny a  přátele... Pozvaní budou i bývalí členi a zakládající členi (o historii oddílu více také zde). Jako každoročně si drobně zahrajeme, zavzpomínáme a zagrilujeme... Organizátoři (výbor) určitě ocení, když se přihlásíte předem (například kvůli rozsahu kateringových služeb).
AKTUÁLNĚ (23.9): na WhatsUpp kanálu Pavel upřesnil "zahájení" na cca 14:00, rovněž na WhatsUpp se dosud přihlásilo 9 členů/ účastníků (někteří s rodinnými příslušníky)...
-pes-