2019

Turnaje, ve kterých jsme se zúčastnili v roce 2019 (výsledky, reportáže, fotky, videa...)

2019-10-12 - Květnický turnaj

"Legendární turnaj trojic na tři dopady s gulášem v ceně" proběhl jako každoročně za ideálního letního počasí (nejen s guláškem v ceně, ale i s možností dokoupit si výtečnou domácí bábovku a perník). Turnaje pořádaného nadšenci z okolí Květnice se zúčastnilo 11 týmů, mnohé s našimi členy (Květnice, Květákov, Krysí samečci, Bez Kaiserky...). Organizačně ho bez zaváhání odřídilo duo Patrik a Jirka B.
Vítězství si po druhé za sebou (viz reportáž z minulého ročníku) odnesl tým Krysí samečci (Venca P. Venca Krýsa, Maťo). Druhý skončil tým Nekopové (pozor neplést s Polokopi) se dvěma hráči ze středočeské krajské soutěže a s šikovnou nahrávačkou, třetí byla Sparta (hráči z Vinoře). S bramborovou medailí se museli spokojit téměř domácí hráči Erwetu.
Vrcholem turnaje se stal zápas o osmé místo, který ukončili pořadatelé po prvním setu pro neschopnost některých hráčů týmu Bez Kaiserky (Venca K., Ondra, Petr) potkat se s míčem. Důvodem patrně bylo uposlechnutí Patrikovy rady, že "Radost i smutek může být utopen v blízké hospůdce u Javůrků", a asi nezůstalo jen u piva od Javůrků, ale došlo i na kořalku rozlévanou u hřiště... Hráč týmu Bez Kaiserky ani neprotestoval, protože alkoholem unavil své řečové orgány, přeloženo do běžné řeči "zpil se do němoty").
Vítězům gratulujeme.
-pes-

2019-10-05 - Extrémní nohejbal na Meteoru

Nohejbalového turnaje pořádaného Městskou částí Praha 8 v rámci akce "Sportuje celá Praha 8" v libeňském Meteoru se zúčastnili (jako každoročně) Polokopové a také naší známí - tým Rodinka (Dana, Ruda, Honza). Dále se početně slušně obsazeného turnaje (13 týmů)  zúčastnily i dva dětské týmy z Počernic se svým koučem Milanem Kaděrou, který výchovou dorostu dělá záslužnou práci (díky Milane). Oba týmy podaly kvalitní výkon a obsadily 11. a 12. místo.
První skončila zmíněná Rodinka a druzí Polokopové. Více než výsledky se však turnaj zapíše do paměti nepřízní počasí a extrémními podmínkami:-). Turnaj nebyl ani celý dohrán (na finále a boj o třetí místo nedošlo) a konečné výsledky byly určeny ze všech odehraných zápasů... Sleduj video níže - jako zajímavost, na jakém povrchu je také možné pokoušet se o absolutní nohejbal..:-).
-pes-

2019-09-28 - Zagorka Cup a Krysí samečci

Sobota 28. září 2019, Praha - Střelecký ostrov, SK START, 18 týmů a 19. ročník Zagorka Cupu. Za náš oddíl se zúčastnil Maťo, Venca P. a Venca Krýsa s týmem s tradičním názvem Krysí samečci. Postupují hladce (ale v těžké konkurenci!) z prvního místa ve skupině. Ve vyřazovací části poráží tým SODOPO "B" a pak naráží kosa na kámen. Ve třech setech zastavuje jejich postup tým SANATORKA (hráč z extraligy (Kozák), kraje a první třídy...). Venca P. je rozmrzelý, ale to opravdu nebyla ostuda prohrát s konečným vítězem turnaje. V dohrávce nakonec Krysí samečci skončí na solidním 5.místě, které je dokonce dotovano cenou, kterou Venca P. kvůli předčasnému odchodu neobdržel:-).
Video (viz níže) zachycuje v první polovině čtvrtfinále právě Krysích samečků a Sanatorky a v druhé půli závěr třetího setu finále mezi Sanatorkou a SOUKem.
Petr

2019-09-28 - Zagorka Cup a Krysí samečci

2019-09-14 - STOP Zevling - 1. a 2. místo...

Letošní nízká úroveň nohejbalového turnaje v rámci festivalu STOP Zevling ani nedávala jinou možnost než obsadit první i druhé místo. Polokopové (Venca K., Láďa a Petr) skončili první. V úvodní části turnaje je porazilo jen Československo (Maťo, Blanka a kdokoliv, kdo měl zrovna čas hrát:-). V Pavoukovi ve finále to Polokopové Československu vrátili...
Je škoda, že turnaj se začíná trochu potácet na hraně života a smrti, protože jinak festival STOP Zevling je moc pěkná komunitní akce, s mnoha sporty, hudebními vystoupeními a dalšími kulturními pořady a prodejními stánky s gastronomickými zážitky a to pod širým nebem i v klubu "Plechárna".
Vlastní nohejbalový turnaj je pro týmy zdarma (!) a dotován docela štědře cenami. Poháry za první i druhé místo k vidění ve vitríně Na Balkáně...
-pes-

2019-09-14 - STOP Zevling - 1. a 2. místo

2019-08-31 - Turnaj v Jenštejně...

Turnaj bez omezení, pojmenovaný zcela prostě "Turnaj trojic v Jenštejně", se zúčastnil Maťo, Venca P. a Petr. Pro všechny tři to byl jejich první turnaj na jenštejnských kurtech. Hřiště byla dobře připravená, s příjemným posezením a s možností parkování hned u kurtů.
12 týmů, 2 skupiny, postupovaly 4 nejlepší.
Náš tým, nazvaný ČSSR (zastoupeny všechny tři národnosti z republiky:-) hladce prochází skupinou: 4 výhry a jedna lepší remíza znamenná postup z prvního místa. V druhé skupině postupují z prvního místa naši přátelé z Vinoře (tedy prakticky domácí tým).
V semifinále opět hladce postupujeme. Ve druhé skupině je nečekaně vyřazena Vinoř. A když pro zápas o postup do finále narážíme zase na tým, který je více než "hratelný", Venca už se patrně vidí na bedně, nebo spíše jako vítěz. Ve finále bychom totiž narazili na tým, se kterým máme z bojů ve skupině lepší plichtu (a druhý set jsme je "přejeli" 10:5...).
Dosavadní "snadný" postup, vyřazení Vinoře, a nebo nerovzita z nabídnuté příležitosti asi představovaly vražedný mix. Následovala ztráta koncentrace, nepochopitelné minely, nenahrané, vykopnuté nebo jen odevzdané balony..., zkrátka hráli jsme bídně.
I když plurál asi není na místě, protože Venca samozřejmě "viníka" jasně označil... a nebyl to on sám!...:-) (i na to má Venca lidi:-).
Výsledkem byl zápas o třetí místo s Vinoří (hráli pod názvem Prdíci). První set vše vychází, hrajeme famózně a vítězíme 10:4. V druhém setu se to otočilo, ale ze stavu 5:9 srovnáme na 9:9, nakonec ale prohráváme. V třetím setu si držíme drobný náskok (vedem ještě 7:5), ale nakonec prohráváme 8:10...
Dle Maťa a mého pohledu po velmi bojovném a solidním výkonu. Za Vencu nechci mluvit:-), asi ještě teď rozdejchává, že si nevezem pohár ani za třetí místo a tu nabytou obálku, která byla součástí ceny... Cenu utěchy pro čtvrtého, věnec buřtů, Venca zabavil bez nějaké diskuse pro sebe, kýženou spokojenost mu ale určitě nepřinesla:-).
Boj o třetí místo byl dle diváků vrchol turnaje a odehrál se za bouřlivé atmosféry. Finále už divácky nic zajímavého nepřineslo. Zvítězil tým, se kterým jsme měli lepší (výrazně lepší) remízu...
-pes-
 
Fotografie na úložišti pořadatele na Rajčeti ZDE.

Proč není víc reportáží?

Opakovaně se mě čtenáři ptají na reportáže z některých turnajů (a někteří se dožadují reportáží dost nekompromisně:-). Dva  naše týmy (Žižkov A a Polokopové) se například zúčastnily zajímavých a kvalitně obsazených turnajů (3.8. ERVET a 17.8 Old Wanderers), které by si jistojistě reportáž, nebo aspoň zmínku zasloužily...

Vcelku chápu, že je zájem si přečíst i o našich neúspěších:-), prohrách a průserech:-). Chápu, že je zábavné přečíst si co a kdo zase kde plácnul, kdo se vymlouval na počasí, soupeře, rozhodčího, kdo si udělal bod na Kalouse, kdo sotva odešel z turnaje po svých, atd...:-)

Bohužel to není vždy možné. Stručně řečeno důvodem je nedostatek lidí. Jestli si chcete o něčem přečíst - nejjistější cesta je napsat to sám:-). Pokud chceme zachovat náš web živý a pro čtenáře atraktivní, musíme mezi sebou najít další přispěvatele, fotografy, filmaře, reportéry, nebo "kronikáře"...

Uveřejníme (a rádi) cokoliv za těchto podmínek:

  • souvislost s nohejbalem / s naším oddílem
  • věcná správnost
  • elementární dodržování gramatiky

Pro začátek by stačilo zapojit se "téměř" pasívně:

  • Třeba zde je na Google mapách popisek s fotografiemi k našemu hřišti s prvním hodnocením - zkuste připojit vlastní recenzi našeho sportoviště (něco podobného lze jistě vytvořit i na mapách SEZNAMU, díky).
  • Můžete se stát odběrateli našeho YOUtube kanálu (zatím máme 9, slovy devět odběratelů) a nebo jednotlivým videím přiřaďte "palec nahoru"..., díky i za tak minimální zapojení. Tvůrce to potěší, aktivita čtenářů (diváků) je nakonec jedinou jejich odměnou.
  • Na úvodní straně našeho webu (odroluj dolů) je diskusní vlákno, podařilo se mně jej omylem nedávno vymazat, ale zase je to tabula rasa pro zaplnění Vašimi hodnotnými příspěvky...:-)

Díky všem za pomoc - udržme náš web aktuální, čtivý a atraktivní.

-pes-

2019-07-06 - Zvánovice - další Nejlepší nahrávač a bramborová medaile...

Je to potvrzené! Náš oddíl má dalšího „NEJLEPŠÍHO NAHRÁVAČE“!:-). Po titulu, který si přivezl z turnaje Veteránů ve Ždírci Pavel (viz níže třetí turnaj v tomto roce), nyní Stříbrný talíř s titulem „NEJLEPŠÍ NAHRÁVAČ“ jako individuální cenu udělili Petrovi pořadatelé 11. ročníku Memoriálu Josefa Chejny. Možná byl původní správný titul ocenění „nejstaršímu nahrávači“…:-), to asi také byla kategorie, kterou Petr splňoval…:-).

Turnaj trojic - ve středočeských Zvánovicích pořádal tradičně TJ Sokol Zvánovice. Výkonnostní omezení bylo sice pořadatelem stanoveno do úrovně krajské soutěže, ale množství hráčů z vyšších soutěží (včetně extraligy, zeptejte se Karla, který byl jako divák, a na rozdíl ode mne, má přehled:-) nevěstilo pro náš narychlo poskládaný tým (Venca P., Maťo a Petr) žádné umístění v přední hitparádě. Ze skupiny jsme postupovali jako poslední postupující se třemi remízami a jednou prohrou (s Farmáři – pozdějšími vítězi turnaje).

V pavouku jsme narazili na vítěze z druhé skupiny – tým „Plácalové“, ale stačily nám dva sety na postup mezi čtyři nejlepší! Plácalové (rovněž s hráči z ligy???) byli nebezpeční soupeři, navíc neváhali použít ani své „vyřídilky“ a k vítězství se zkusili „prohádat“:-). Naštěstí schopnosti, zkušenosti a také sympatie diváků byli na naší straně:-).

V zápase o postup do finále nás znovu vyřadili Farmáři. Bohužel v boji o třetí místo s týmem S.O.U.K. jsme ztratili koncentraci, což pro Vencu znamenalo už v pořadí třetí bramborovou medaili za sebou… Sorry, Venco – vím, že jsem mohl nahrávat lépe… (je otázka jestli ještě nemám titul nejlepšího nahrávače vrátit:-). Ve finále si Farmáři poradili i s výborným místním týmem Zvánovice, vedeným zkušeným Dušanem Karlem.

Výborný výkon podal, kromě Venci, i Maťo, především v poli (někdy jsem měl pocit, že spolu s Vencou hrají dvojky:-)…).

Turnaji přálo počasí, organizace byla bezchybná a také pečený divočák v ceně startovného byl lahůdkový. Díky!

Link na fotogalerii – Facebook pořadatele ZDE, a na Rajčeti ZDE.

Petr

 

Poznámka k článku od pořadatele turnaje (redakčně kráceno):

...mrzí mě, že naznačuješ, že jsem nedodržel omezení turnaje. Také jezdím na hromadu turnajů a vždycky mě vytočí, když na to pořadatel nedbá. Podle toho co mi je známo, v extralize tuto sezónu nastoupili pouze tito dva: Karel Tůma (Plácalové - Šacung) a Daniel Matura (Farmáři - Čelákovice). Oba hrají primárně krajskou soutěž a jakožto junioři mohou nastupovat do vyšších soutěží. Obdobně jsem k tomu přistoupil i já a jako juniorům jim start v turnaji dovolil. Na výsledek to nemělo vliv - Tůmu jste smázli Vy a Matura hrál druhé housle. Umlátil nás všechny Petr Chejn, který za nás teď hraje kraj...

Jinak samozřejmě si moc cením toho pozitivního zbytku...

Dušan

 

Doplnění Petr:

Úplně v pohodě. To nebyla výtka! Jednak s tím vždycky počítáme a jednak je to obvykle zpestření a výzva pro všechny týmy. Myslím, že vysvětlení je jasné a koncepce turnaje konzistentní. Jen tak dál!

Petr

2019-07-06 - Zvánovice - další Nejlepší nahrávač a bramborová medaile...

2019-06-29 - Kráter 2019 - 2.místo

Trojka Maťo, Gramec a Patrik vybojovala v silné konkurenci (obvyklé na turnajích na Dobešce) 2.místo. Maťo na WhatsUp doplnil: "No, nebyt toho, ze sme vyhravali 1:0 na sety a v druhom vyhravali 9:8 a potom nevynutene chyby, tak sme prvy... Ale uroven dost dobra, turnaj super. My sme odohrali moc pekne zapasy, az nadpriemer by som povedal. Gramec na skakane smece uspesnost 98%, tak paraaada. Patrik pochytal na sieti aj v poli, pekne sme hrali..."

Gratulujeme a doufáme, že uvidíme pohár ve vitríně Na Balkáně.

-pes-

2019-06-29 - Kráter 2019 - 2.místo

Záznamy: 1 - 1 ze 1

2019-06-29 - Memorial Jirky Rabase - 2.místo

Noční turnaj - Memorial Jirky Rabase v Řestokách u Chrasti - je zajímavý dohrávkami finálových zápasů za umělého osvětlení. Čtrnáct týmů se střetlo i tento rok. Náš oddíl reprezentoval Baci (v týmu Dřeváci???). Vše jsou jen dohady, protože o turnaji a jeho průběhu nevíme zhola nic, kromě nesouvislé diskuse na našem WhatsUp kanále:

Baci: "...no tak když už si honíme ty trika..."

Venca: "to je mladý Vilda?"

Patrik: "Normálně s tím soudkem máš výraz bernardýna (míněno na fotografii - pozn.redakce). Já jsem na to kápl, ty jsi totiž první nohejbalová pomoc:-)"

Doufejme, že příště budou účastníci sdílnější:-)

Konečné pořadí: 1.Plzeňáci, 2.Dřeváci, 3.Doupnice, 4.Titanic

-pes-

2019-06-29 - Memorial Jirky Rabase - 2.místo

Záznamy: 1 - 2 ze 2

2019-06-15 - Turnaj v osadě Silver Foxes

41.ročník turnaje nohejbalových trojic pořádaných osadou Silver Foxes se zúčastnily dva naše týmy - tým "Trezoři" (Gramec, Viktor a Petr, který na poslední chvíli nahradil Jardu B.) a tým "Žižkov" (Venca P., Pavel B. a Maťo). Ani jeden z týmů v silné konkurenci nezasáhl do bojů o medaile, ale krásné sobotní počasí, romantické prostředí osady Silver Foxes a pohostinnost pořadatelů jsme si opravdu užili.
Trezoři vinnou administrativního pochybení oragnizátora nepostoupili ze skupiny, Žižkov, který ze skupiny postoupil z druhého místa byl bohužel vyřazen hned ve čtvrtfinále! 
Poučení pro Trezory: hlídat si více zákulisní pikle:-) a také neprohrávat sety při vedení 9:4 (ano, to se opravdu stalo:-)
Poučení pro Žižkov: psychicky nerozhodit svého smečaře ještě před zápasem:-) (debata o "moravštině" - parodii na normální češtinu:-) - byla sice zábavná, ale také zbytečná a třetina týmu ji rozdýchávala minimálně první set...:-))). Jo, a taky, když si Venca řekne, že zápas začneme na této straně kurtu, tak to bez debaty respektovat:-)...
-pes-
 
Minivideo níže zachycuje Gramce z Trezorů při zákrocích na síti.

2019-06-08 - TEQBALL - zábava Na Františku:-)

Znáš teqball? Pokud ne, mrkni třeba sem. Během nohejbalového turnaje Na  Františku (viz níže) se Venca, Maťo a Petr bavili "teqballem" s upravenými pravidly na pingpongovém stole... (viz minivideo níže).

2019-06-08 - Turnaj Na Františku

Druhou červnovou sobotu proběhl po několika letech obnovený turnaj pořádaný Městskou částí Praha 1 ve sportovním areálu v Praze Na Franišku (o historii turnajů Na Františku video MČ P-1 na YouTube ZDE, ve videu hovoří i náš člen Rosťa! /tehdy ještě nebyl naším členem/:-).

Turnaje se kromě Polokopů (kterým přišel zafandit Maťo) účastnilo dalších sedm týmů, mnozí s ligovými hráči a hráči z vyšších tříd pražské soutěže. Hrálo se na dvě skupiny, postupovaly všechny týmy, pak vyřazovací část. Polokopové postoupili ze třetího místa (jedna prohra /zbytečná s Rodinkou - Ruda a spol - druhý set prohra 9:10 po vedení 9:7.../, jedna remíza /s dámským týmem Vildy Ungermana 6:10, 10:9/ a jednou přesvědčivou výhrou /Zásmuky/). Ve vyřazovací části podlehli Trubkám (1. třída - Pankrác a Žluté lázně 7:10, 9:10), které nakonec turnaj vyhrály.

Navzdory těsnému hřišti se jednalo o velmi příjemný turnaj - krásné počasí, hodnotné ceny a také možnost setkat se s mnohými přáteli a známými..., a v neposlední řadě zahrát si kvalitní nohejbal...

-pes-

2019-05-18 - Polokopové v Pístech - 3.místo

Polokopové se zase, po delším čase, vypravili na turnaj. Tentokráte do malé vesničky Písty nedaleko Nymburka. Již 27. ročníku turnaje O putovní pohár Sokola Písty se zúčastnilo 8 týmů. Hrálo se každý s každým a pak pavouk 1.-4. a zbytek o umístění. Polokopi porazil jen první tým (Sadská, hráči kraje) a tým, který skončil na druhém místě. S prvními alespoň jeden set uhráli solidní výsledek 9:10, s druhými podlehli až ve třetím setu! Pohár je k vidění ve vitríně Na Balkáně.
Petr
 
Níže krátké video z turnaje (semifinále a zápas o třetí místo) pod názvem Písty - vzestupy a pády.

2019-03-02 - veteránský turnaj Neratovice - přesvědčivě poslední místo:-)

Polokopové bývají často vysmíváni, že se  (údajně:-) účastní jen "tužkových" turnajů, které sice vyhrávají, ale "to by uměl přece každý", že?:-).
Nikomu není bráněno to zkusit také:-) a až vyhrajete MAJÁK, jako Polokopové v roce 2016, tak se přihlašte u Ládi k poměření výkonosti:-).
Ale třebas mají posměváčci pravdu..., a proto letos Láďa zamířil hodně vysoko:-).  Nohejbalový seriál turnajů veteránů  vstoupil letos do sedmého ročníku a první z letošních turnajů proběhl v Neratovicích ve sportovní hale Kpt. Jaroše. Veteránský turnaj znamenal automaticky stopku pro Vencu K., a aby to zbytek Polokopů opravdu neměl tak jednoduché, tak Láďa jako třetího angažoval Jardu Kašpárka, který je čistokervný nahrávač (asi aby se mohli s Petrem navzájem hezky doplňovat:-), a který také už má nejlepší roky dávno a dávno za sebou (v součtu nám bylo 180let)! Dle Láďova plánu měl trojici utáhnout na síti Petr - zkrátka vymyslet více způsobů jak oslabit tým už nešlo:-).
Zbývá vysvětlit, že Petr je v tom nevinně: Láďa si pro něj vymyslel krycí historku, že se jedná o klidný turnaj pro pozvané v Nymburku... Což byla informace jako z rádia Jerevan: není to v Nymburku, ale v Neratovicích a není to poklidný turnaj pro pozvané, ale prestižní turnaj ze seriálu turnajů pro bývalé vrcholové nohejbalisty...!
Po příjezdu Láďa napočítává osm extraligových hráčů včetně mistra světa a lakonicky jmenuje: Rezek, Bláha, Kaiser, Hašek, Dvořáček..., ale ani další jména nebudou asi většině z nás neznámá: Albrecht, Budeus, Holčák, Matiášek, Havel a mnozí a mnozí další...
Je rozlosováno, dvě skupiny (jedna o šesti týmech, druhá o sedmi), postupují 4 nejlepší týmy z každé skupiny. Na tři dopady a dva sety. Tři body za vítězství, dva za lepší plichtu a jeden za horší. V celkem skromně vytápěné hale pro dvě hřiště je příjemná parketová podlaha, která v různých místech různě odráží balon:-). Jarda si bere preventivně několik Ibalginů, a pak my tři polaři jdeme na věc. Naše trojka nekopů pod názvem SMĚS kráčí od porážky k porážce zcela bez zaváhání:-). S budoucím vítězem, týmem Janci, děláme v každém setu jen 4 body. S týmem Podolí (Holčák, Albrecht...) v jednom setu děláme dokonce sedm bodů což je úspěch, neboť 0:2 prohráváme v každém setu již na začátku automaticky kvůli věkové penalizaci (oni jsou všichni už přes šedesátku:-). S týmem Veselá Trojka (Kaiser...) dokonce v jednom setu významně vedeme (tuším 6:2) a nakonec prohráváme 9:10, S týmem OW (Matiášek, Rezek...) donutíme soupeře naší bezchybnou hrou změnit smečaře a místo Matiáška musí na síť Rezek (a to jako fakt!). No a hřeb naší účasti - souboj s týmem Ověžičky (trojka z Klánovic) a první (a poslední) remíza. Soupeř nás podcenil a při vedení 9:7 si už myslel, že má set pod kontrolou... Za stavu 9:9 ale Láďa boduje hned z podání!
 
No a dojmy?
Petr je spokojený, protože: občas bodoval (opravdu útokem:-), natáhnul si jen stehenní sval a pobavilo ho, že jeden ze zápasů nám pískal mistr světa (Bláha).
Láďa je spokojený, protože: on je zkrátka spokojený vždycky, když hraje nohejbal:-) (nebo se aspoň na nohejbal dívá).
Jarda je spokojený, protože: si mohl zahrát s dvěma třetinama "legendárních Polokopů":-).
 
Fiktivní rozhovor s Petrem po turnaji:
Tazatel: jak se ti hrálo?
Petr: hrálo se mně dobře. Hrát na síti 95% času a táhnout celou trojku je pro mě normálka...
T: a co zdravotně?
P: ne vůbec nic mě nebolí, vůbec nejsem celý rozlámaný a vůbec jsem si nenatáhl stehenní sval...
T: takže samá pozitiva..., to znamená, že na druhý turnaj do Žatce určitě přijedeš?
P: v žádném případě!
 
Petr

2019-02-16 - Kralupy - turnaj dvojic

Kralupských turnajů se zúčastňujeme, ale tentokrát to bylo v mnoha směrech nové: jednak se až na několik výjimek za posledních cca pět let nezúčastňujeme turnajů dvojic, druhak to byl turnaj dvojic na dva (!) dopady a "třeťak" Pavel si vyrazil s naším novým spoluhráčem Martinem, posilou našeho oddílu ze zahraničí:-).
14 týmů, 2 skupiny, postupovaly 4 nejlepší týmy z každé skupiny. Naše družstvo Balkánci postoupilo z prvního místa bez jediné porážky. Pavel byl při síle a Martin je opravdu cenou posilou! Bohužel ve vyřazovacích bojích se přestalo dařit (asi docházely síly a patrně druhá skupina byla o trochu silnější) a Balkánci podlehli nejprve dvojici místního organizátora Kaňky a pak v téměř derby podlehla i družstvu Počernice (Michal). Nepomohli ani diváci (Petr a Láďa) :-). Čtvrté místo je asi zklamáním po výborném začátku ve skupině, ale je to prostě první turnaj pro tuto dvojici (věřme, že nikoliv poslední)...
Tímto zároveň vítáme v našem oddíle nového hráče!!! Ať se Ti Martine u nás líbí a ať ti to "kope":-).
Petr

níže je minivideo z Kralup zachycující Martina při smeči "přes hlavu".

2019-02-16 - Kralupy - turnaj dvojic

2019-02-02 - Turnaj veteránů - Ždírec n. D.

O turnaji samém toho moc nevíme, ale diplom nejlepšího nahravače nám Pavel poslal:-) (viz níže). Ještě že se můžeme podívat na reportáž na webu Tatranu Ždírec ZDE:-) "Naše" trojka ve složení Bacík, Slavíček, Pfeifer (výjimka z věku) skončila na hezkém čtvrtém místě v ostré konkurenci. To, že je Pavel výborný nahravač už přeci víme, ale teď už s ním nebude vůbec k vydržení:-)

2019-02-02 - Turnaj veteránů - Ždírec n. D.

2019-01-26 - O pohár školníka - Poříčí n. S.

První ročník Polokopové vyhráli. Letos se zúčastnily pouze dvě třetiny Polokopů a to ještě těch straších, opotřebovanějších a méně šikovných...:-) A tak si k sobě Vláďa a Petr vzali ještě Tomáše a to už se z Polokopů stali nekopové a pod názvem P+L+T přesto vybojovali 4.místo...

2019-01-12 - Turnaj v Kouřimi - 3.místo

V roce 2017 Polokopové kouřimský turnaj vyhráli. Letos jsme nastoupili bez Vaška pod názvem týmu "MIX", ale posíleni (?) o Michala. Naše výkony stačili jen na 3. příčku. Úroveň se zvedá, naše výkonost už ne:-)... Zvláštností kouřimského turnaje je započítávání všech bodů (i ze základní skupiny) - tedy každý balon nakonec může rozhodovat.
-pes-

2019-01-12 - Turnaj v Kouřimi - 3.místo

Záznamy: 1 - 1 ze 1