Přáteláky

Oznámení, reportáže, výsledky, fotky a videa z přátelských zápasů.

2020-02-26 - přátelák s Oázou

Turnaj proběhl - snad ke spokojenosti všech zúčastněných:
KLADY:
  • začalo se načas, s nástupem, Viktor předal soupeři "švestkovici míru" s vinětou loga "40 let nohejbalu Na Balkáně"...
  • soupeř byl "hratelný" a prohra 2:3 je spíše jen oťukáváním a nelze z ní dělat nějaký závěr (soupeři blahopřejeme)
  • do bojů zasáhli i tři fluktuanti
ZÁPORY:
  • zranění Leoše (natažený - natržený stehenní sval...) - přejeme rychlé uzdravení
  • ztráta jediné propisky a tím nedokončení zápisu z utkání:-(...
-pes-

2020-předjaří - přátelák s Oázou a Malešicemi

Výbor se rozhodl, v rámci přípravy na nastávající sezónu, pro členy áčka dohodnout přátelské zápasy s týmy hrajícími 1. třídu. Konkrétně Pavel dojednal přátelák s Malešicemi (předběžně středa 18.3.) a s Oázou (středa 26.2.). Výbor prosí členy áčka, aby k dohodnutým zápasům přistupovali se vší odpovědností... díky (a ostatní hráče o pochopení, že v uvedené časy bude pro trénink k dispozici pouze jeden kurt, případně, že je i možné, že několik setů zápasu se odehraje na obou kurtech...)
Pro více informací sleduj tuto stranu...
-pes-

2018-07-15 - přátelák s Vodňany (Vodňany 2.0)

I na  druhém soustředění ve Vodňanech  (Vodňany 2.0) jsme se střetli s "místními" v přátelském zápase. Vodňanští se dostavili pouze v pěti a zápas tedy byl upraven bez vložky. Tentkorát ale byl průběh odlišný. Možná soupeři chyběli klíčový hráči, možná postrádali svého olíbeného kouče - našeho Radka (M):-))) (viz článek níže), možná byl důvod v naší zlepšené hře... Každopádně po prvních pěti (?) zápasech jsme vedli 2:0 a spoupeřovi hráči se nenápadně vytratili a zápas nebyl regulérně dohrán... (jejich chyba - šampaňské bylo pro ně připraveno i kdyby prohráli). Má někdo nějaký další komentář, nebo více podrobností?
-pes-

2016-07-17 - přátelák s Vodňany

Znovu 0:7 :-) - FEJETON

V rámci našeho soustředění ve Vodňanech (viz ZDE) byl vrcholnou událostí přátelský zápas (podle pražského soutěžního řádu) s týmem Vodňan (vítězové okresní soutěže 2014), který domluvil Pavel (J).

Po pátečních vzájemných "oťukávacích" zápasech jsme si věřili, ale výsledkem byl debakl na naší straně. Proti výborně hrajícím Vodňanům jsme nenalezli recept a v zásadě ani ničím "nazahrozili". Soupeř nás utřel jako zpocené brejle. Samozřejmě lze spekulovat proč nebyla postavena trojka Pavel (J), Petr (M) a Petr (S) - vítěz sobotního turnaje trojic :-)? A odpověď se nabízí - možný úspěch trojky s dvěma totálními lazary (Petr M. a Petr S.) by samozřejmě otřásl sebevědomím ostatních hráčů a zcela jistě by přivodil zemětřesení v sestavách celého oddílu:-)

7:0 se tedy znovu, podruhé v řadě za sebou (viz IRON RUDA:-), stává výsledkem, který bude námětem diskusí na celý příští rok.  Dojem nemůže vylepšit ani  fakt, že soupeře koučoval "náš trenér" Radek (M), který zápas pojal jako souboj trenérů se slovy: "Viktore ty si veď "svoje" Spoje a já budu radit Vodňanům... Uvidíme, kdo je lepší trenér!":-))) Nakonec naše výkony lakonicky shrnul právě Radek (M): "Já jsem s Vodňany nikdy neprohrál! JÁ NE!!!"

-pes-

2016-02-17 - přátelák s Vinoří - ostuda s vykřičníkem?

Měsíc naplánovaný přátelák málem skončil katastrofou. Díky zraněním a nemocem (a problémy s účastí povolaných náhradníků) se béčko sešlo jen ve čtyřech (slovy "ČTYŘI"!) - tedy Pavel(J), Aleš, David a Petr. Soupeř přišel nejen na čas, ale na rozdíl od nás i početně výborně zastoupen. Pátým členem našeho týmu se stal Viktor, ale i tak jsme museli improvizovat a v některých sestavách to bylo proti pravidlům...  Navíc se ukázalo, že soupeř opět posílil. V každé trojce měli ne jednoho, ale dva opravdu dobré směčaře. Herně jsme zaostávali. Remízu uhrála dvakrát dvojka Pavel - Petr. Vítězství se nekonalo (nebo jsem něco neusledoval?)...

Nicméně tým z Vinoře je pohodová parta a pro nás může být také výborným tréninkovým partnerem, protože zřejmě bude trénovat na druhém kurtu v "naší" hale během našich tréninků. Měli bychom možnost hrát s lepším náležitě využít a také se motivovat do soutěže. Nezanedbatelný je i přínos finanční do oddílové pokladny.

Kritickou situací v hráčské základně našeho oddílu (týká se jak béčka, tak i áčka!) je nutno se intenzívně zabývat a hledat posily. To je však téma na samostatný článek...

Petr

2016-02-10 - přátelák se Zevlingem

Příjemná atmosféra, skvělé výkony. I bez nemocného Radka odehrál tým "B" výborný přípravný zápas  s týmem ze 4.třídy. Až do posledního zápasu dvojek byl stav 1:1. Díky všem fanouškům, jmenovitě Viktorovi a Jardovi, za povzbuzování až do konce zápasu. Zevling si láhev domácí pálenky za těsné vítězství 2:1 zasloužil, ale my jsme předvedli kvalitní nohejbal prakticky bez zaváhání. Škoda jen prohry setu při vedení 9:5... - to bychom příště už dopustit neměli. A že bude nějaké příště je už téměř jisté, protože Pavel domlouval již termín dalšího přáteláku.

Petr

2013-03-24 - přátelák s Vinoří

Po přáteláku se Zevlingem před 14ti dny (viz níže) jsme ještě před začátkem pražské soutěže absolvovali přátelské utkání též s jedním z našich budoucích soupeřů - s týmem z Vinoře, tentokrát v hale na Proseku. Pamatuje si ještě někdo výsledek?:-)

Petr

2013-03-24 - přátelák s Vinoří - fotogalerie

2013-03-10 - přátelák se Zevlingem

V přátelské atmosféře proběhl přátelský turnaj jako příprava obou týmů na nadcházející prážskou soutěž. Vyhrál tým Zevlingu.

2013-03-10 - přátelák se Zevlingem

Záznamy: 1 - 3 ze 3