Zimní pohár

Reportáže a výsledky ze Zimního poháru - seriálu zimních turnajů organizovaných pražským nohejbalovým svazem v letech 2015-16. Škoda, že seriál se nepovedlo udržet v běhu...

Zimní pohár 2016 - konečné výsledky

Na webu PNS zveřejněny konečné výsledky letošního ročníku Zimního poháru. Bohužel jsme oproti minulému ročníku (i díky neúčasti na jednom z turnajů) zůstali velmi vzdáleni loňskému umístění a až bodem z posledního turnaje jsme se dostali na 8. místo a tzv. "do peněz".

1.Pankrác       20

2.Kolovraty     19

3.Watto          18

4.Žluté Lázně  12

5.Zevling          6

6.Start             5

7.Radotín         3

8.Spoje           3

9.Slatiny          2

10.Kunratice    1

11.Řeporyje     0

 
Odkaz na článek z webu nohejbalpraha.cz ZDE...

Zimní pohár 2016 - 5.kolo - Nebušice - nejlepší letošní výledek...

Zdravotní problémy se nám stále nevyhýbají. Naše horko-těžko poskládaná trojka (Pavel J., Kuba, Petr) se rozpadla v pátek. Kubova "rýmička" se nezlepšila a Pavel tak musel obvolat všechny hráče, kteří připadali v úvahu, že by nás mohli "zachránit". Bohužel nemohl nastoupit ani Karel, na kterého jsme spoléhali jako na jistého náhradníka - bohužel od středy se jeho kyčel ještě dostatečně nevzpamatovala. A to, možná naštěstí, Pavel netušil, že v pátek chtěl svojí účast odvolat Petr, který se ve čtvrtek nemohl skoro hnout kvůli zádům a v pátek to bylo ještě horší...

Nakonec nastoupil Pavel (s náhradními kopačkami), Petr (s třemi Iblaginy) a nedoléčený Martin (přijel rovnou z chalupy a hrál v Pavlových kopačkách a náhradním dresu). Nejprve jsme hladce přešli přes Start a pak hladce prohráli s Wattem "A". Pak nás los (stejné výsledky i skóre jako Zevling) posunul na čtvrté místo po úvodních skupinách. Následující zápas se Zevlingem jsme však nedotáhli dokonce a podlehli na tři sety (9:10, 10:5, 4:10) - video viz boxík níže, nebo na you tube ZDE. Což ovšem nakonec stačilo dle výsledků na celkově pěkné páté místo - tedy nejlepší v letošním seriálu. Férově si je však třeba přiznat, že to určitě nebylo nejlepší hrou, ale spíše okolnostmi (nízká účast - pouze devět týmů).

Toto umístění nás bodově posouvá do osmičky finančně odměněných celků. Přesné výsledky teprve vyhlásí pražský nohejbalový svaz.

cena: 3x bonboniera + 3x likér Jelzin

výsledky: 1.Watto "A", 2.Pankrác, 3.Zevling, (4.Kolovraty, 5.Spoje...) 

celkové výsledky (předběžně a bez záruky): 1.Pankrác, 2.Kolovraty, 3.Watto "A" (pokud jsem si to dobře zapamatoval a Honza Budeus to dobře spočítal...)

Petr

část zápasu se Zevlingem, kdy se nám dařilo:-)

Zimní pohár - 2016 - Nebušice

Zimní pohár 2016 - 4.kolo - Pankrác

Nejisté výkony nás neopustily ani dnes (12.3.) na pokračování seriálu Zimního poháru, tentokrát konaného v pankrácké hale. Oproti předchozímu turnaji jsme se alespoň sešli...:-), a to v sestavě Ráďa, Pavel (J) a Petr. Ze skupiny jsme postoupili z prvního místa (vítězství nad Sokolem Petrovice - to ale byla povinnost) a přesná remíza se startem (10:9, 9:10). V play off nás poměrně lehce vyřadila trojka Zevlingu... těžko spekulovat nad důvody...

Výsledek: 8.místo, 1 bod do seriálu

Cena: taška s čistícímu prostředky :-)

Další výsledky. 1. domací Pankrác, 2. Kolovraty B, 3. Žluté lázně (4. Zevling).

Petr

Zimní pohár 2016 - 3.kolo - Radotín - bez nás...

Jak již z proběhlých emailů asi bylo patrné, třetí turnaj Zimního poháru proběhl bez naší účasti. Je to samozřejmě obrovská škoda, ale ve dvou prostě hrát nelze (že jo Aleši?:-). Náš oddíl je těžce zkoušený zraněními a nemocemi a rodinnými povinnostmi...

Přesto se náš zástupce (Petr) dostavil do velmi pěkné radotínské haly, omluvil se Honzovi Budeusovi za neúčast a sledoval zápasy tradičních týmů účastnících se ZP. Vítězem se vcelku nečakaně stal tým "B" Kolovrat (tým "A" skončil čtvrtý), druzí skončili borci ze Žlutých lázní a na bednu se ještě dostal tým Watto "A".

Petr

PS: sledování turnaje jsme (manželka a já) proložili koloběžkovou časovkou po výborné cyklistické stezce z Radotína do Černošic a zpátky a jen doufám, že v radotínské hale si ještě někdy zahraju - výborně osvětlená, odhlučněná (dopadající míč neprodukuje ty silné ozvěny jako v jiných tělocvičnách) a s příjemně odpruženou palubovkou a to nemluvím o paralelně probíhajícím turnaji ve florbalu elektrických vozíčkářů, což byl také velmi zajímavý divácký zážitek!

Zimní pohár 2016 - 2.kolo - Kolovraty - výsledky

Na webu pražského nohejbalového svazu si můžete přečíst podrobnou reportáž (zmiňují v ní i náš zápas a zranění Martina) včetně fotografií a konečné výsledky.

Zimní pohár 2016 - 2.kolo - Kolovraty - reportáž

Náš tým je, když ne výkonem, tak výsledkově určitě, jen stínem v porovnání s minulým rokem. Naše partička (Martin, Aleš, Pavel (B) a Petr) oslabená nemocemi (Pavel  střeva, Petr lehký výron) se sešla včas a s patřičným elánem se pustila do soupeřů. I když vylosování (dorostenci ze Startu a Žluté Lázně) nám vůbec nepřálo, tak v prvním zápase smetla naše trojka (Martin, Aleš, Pavel) tým Startu, když dokonce za stavu 9:0 ve druhém setu Aleš "zahodil" čestně podání (10:6 a 10:1). I v druhém zápase (Martin, Aleš, Petr) se Žlutými Lázněmi jsme předvedli špičkový výkon, ale to v souvislosti s tímto soupeřem znamenalo "jen" prohru 10:8 a 10:9. Do play off jsme postoupili ze druhého místa a utkali se o postup s týmem Watto A (vítěz minulého turnaje). Hned v úvodu nastala pohroma - Martin si při obětavém zákroku natáhl (natrhl...?) stehenní sval a odkulhal na lavičku. Později konstatoval, že to vypadá vážně a nemyslí si, že vyléčení bude záležitostí dnů ale týdnů - a to aspoň pěti nebo šesti. Doufejme, že se mýlí, přejme mu rychlé uzdravení a rozhodně úspěšný alespoň vstup do jarní části pražské soutěže. Na dva nebo tři míče zaskočil Petr (na síti Aleš) a pak nastoupil Pavel (J) (původně přijel pouze zafandit). Ale ani tato posila nestačila na opět silný kádr z Nebušic. V napínavém zápase jsme těsně podlehli a skončili celkově na 9.-11. místě bez bodu...

Cena: láhev vína (poslouží jako cena pro středeční přátelák s Vinoří)

Další výsledky: Zdálo se, že k vítězství, díky domácímu prostředí (strop, basketbalové koše, kruhy, atd... a především rozehranosti na nesmírně rychlém umělém povrchu) kráčí tým Kolovrat, ale zázračně (a s velkou dávkou štěstí a možná i sporně rozhodnutých několika balonů) vyhrála Pankrác, když ve třetím setu otočila ze stavu 9:6. Třetí skončili borci ze Žlutých Lázní, když si též ve třísetové bitvě poradili s Wattem A. Pro zajímavost Zevling skončil na 5.-8. místě a má jeden bod jako my..:-)

Petr

Zimní pohár 2016 - 2.kolo - Kolovraty

Záznamy: 1 - 3 ze 3

Zimní pohár 2016 - 1.kolo - Nebušice - výsledky

Na webu pražského nohejbalového svazu si můžete přečíst další podrobnosti: podrobnou reportáž včetně fotografií, konečné výsledky a sestavy...

Zimní pohár 2016 - 1.kolo - Nebušice - reportáž

Předně je na místě poděkovat všem, kteří nás přišli podpořit - bylo to 0 (slovy: nula) fanoušků:-).

A jak to probíhalo?

V 8:30 Honza Buddeus ještě nakupoval v Albertu a sokolovna byla zavřená...:-) Takže naše trojice (Ráďa, Pavel a Petr) spolu s dalšími hráči podupávala před  zamčenými dveřmi. Ale pak už to šlo rychle - otevření, přivítání, bleskové rozlosování a bufet také začal nabízet domácí koláčky...

Vylosovali jsme relativně snadnou skupinu se Zevlingem a Wattem A. Hned zápas s Wattem jsme prohráli (Buddeus starší opravdu zářil a Buddeus mladší se opravdu zlepšil a jejich polař "Ronaldo" byl opravdu nahrazen schopnějším hráčem).

V zápase se Zevlingem jsme se ještě celý první set hledali a prohráli 7:10. V druhém jsme se začali nalézat a 10:7 vyhráli - hraje se jen na dva sety, tedy přesná plichta. Ve skupině jsme díky nižší prohře s Wattem skončili druzí. Tímto šťastným pořadím jsme pro postup mezi osm nejlepších narazili na Watto B a hladce přes něj přešli. Následující zápas s Kolovraty byl opět ve znamení trápení. První set jsme nenalézali žádný klíč k odemknutí "módu pro vítězství". Dokonce jsme hráli i v netypické sestavě - Ráďa smeč, Pavel náhra, Petr pole... a v druhém setu se zdálo, že toto uspořádání je to správné a celkem bezproblémově jsme zvítězili. Ovšem třetí set jsme opět pukli - čili konec: 5.-8. místo a 1 bod do seriálu.

Hodnocení: zisk jednoho bodu je samozřejmě zklamání. Vysvětlením může být vzájemná nesehranost a také, pro nás nezvyklý, neobvykle rychlý povrch palubovky. Pokud ale nebudeme hledat výmluvy, tak nezbývá než si přiznat, že jsme prostě hráli mizerně.

Výsledek: 5.-8.místo, 1bod (vyhrálo Watto A, druhá Pankrác, třetí Žluté lázně?)

Ceny: 3 x 2 hrnky s podšálkem:-)

Petr

Zimní pohár 2016 - již tuto sobotu.

Členové našeho oddílu opět (například po účinkování v pořadu TV NOVA o nohejbalu - viz záznam zde) mediálně zazářili. Níže ve fotogalerii je foto z titulní strany NOHEC MAGAZÍNU, na které je Pavel (J), Martin a Petr (všichni v modrém:-) v boji se Žlutými lázněmi (?) na loňském turnaji Zimního poháru v pankrácké hale. Článek Martina Maršálka je vlastně rozhovorem s Janem Buddeusem, který zve na první kolo do Nebušic a vysvětluje zajímavosti herního systému. Tímto připomínám, že tým z našeho oddílu se účastní celého seriálu a obhajuje krásné dělené 2.-4.  místo z loňska v družstvech (a 2.-3. místo v bodování jednotlivců).

Přijďte nám zafandit  - tuto sobotu 30.1. od 8:30 v hale v Nebušicích.

Zájemci, kteří uvažují účast v dalších kolech se stále ještě mohou zapisovat v doodle kalendáři zde.

Petr

Titulní strana magazínu NOHEC MAGAZÍNU, na které je Pavel (J), Martin a Petr (všichni v modrém:-) v boji se Žlutými lázněmi (?) na loňském turnaji Zimního poháru v pankrácké hale.

Zimní pohár 2016 - úvodní informace

Zimní pohár na letošní rok vyhlášen. Přihláška ke stažení ZDE.

Předběžná připravenost hracího kádru B-týmu ověřena a tým tedy na celý seriál 5 turnajů přihlášen. Zapište se ale pro přehlednost do vytvořeného doodlu, ať máme danou sestavu s co největším předstihem.

První turnaj je už v sobotu 30.1. v Nebušicích - následují další kola vždy po 14ti dnech. Samozřejmě v případě potřeby rádi přivítáme pomoc z "áčka". Propozice a rozpis turnajů viz níže ve fotogalerii.

Pavel

2016 - Zimní pohár - úvodní informace

Záznamy: 1 - 2 ze 2

Zimní Pohár 2015

výsledky 1. ročníku Zimního poháru stahujte ZDE

výsledky dílčích turnajů ZDE
 
turnaj č. 1 - hala Pankrác (ul. Lounských)

 

    Včera se uskutečnilo první turnajové klání v rámci nově vzniknuvší soutěže – Zimního poháru. Turnaje se zúčastnilo celkem 12 týmů z celého výkonnostního spektra pražských soutěží (od KP po 6.třídu). Systém byl trochu netradiční, ale funkční – 4 tříčlenné skupiny, po jejichž odehrání vítězové postoupili rovnou do čtvrtfinále a týmy ze 2. a 3. míst o čtvrtfinále bojovali v osmifinále, následně se odehrál klasický vyřazovací pavouk se zápasem o 3. místo.

    Sešli jsme se ve složení Ráďa, Pavel J., Pavel B. a Peťa a los nás zařadil do skupiny „C“, kde nám společnost dělal výběr z týmů Pankráce a B-tým Žlutých Lázní. Ačkoli se jednalo o týmy dle papírových předpokladů výrazně lepší, tak již z loňského turnaje mistrů víme, že toto srovnání není důvodem k nervozitě. Naopak - při zohlednění  mezisoutěžních hendikepů a Ráďových smečařských kvalit jsme vlastně favority my :o)) A i proto jsem rád, že se to poměrně jednoznačně potvrdilo a v zápasech ve skupině jsme soupeře nepustili ani v jednom setu k 9. bodu.

    Ve čtvrtfinále nás čekal tým Solidarity, vůči kterému jsme měli hendikep 5:0. Tento zápas už byl vyrovnanější, ale postup jsme urvali.

    Do semifinále proti nám postoupil A-tým, že Žlutých Lázní, který nás v jiném složení vyřadil na turnaji mistrů. A historie se bohužel opakovala – navzdory opět poměrně vysokému hendikepu jsme podlehli ve dvou setech. Nutno však dodat, že výsledek byl součtem kvalit soupeře (pozdějšího vítěze) a našeho nejslabšího výkonu v rámci tohoto turnaje. Ale ve hře bylo ještě 3. místo …

    V tomto našem posledním vystoupení se nám opět postavil tým ze základní skupiny – výběr Pankráce. Po zlepšeném výkonu (oproti semifinále) se nám podařilo „bronz“ po dvousetovém zápase získat.

    Finále a tedy celý turnaj (jak jsem již psal výše) ovládl tým ze Žlutých lázní, který nedal šanci „velmi sympatickému“ týmu z Watta :o))

    Ceremoniál vyhlášení výsledků tak byl veskrze radostnou procedurou, v rámci níž jsme „nafasovali“ třetí největší dárkový koš :o) Současně jsme si do tabulky Zimního poháru připsali cenné 4 body.

    Závěrečnou „losovačku“ o vlastnictví jednotlivých položek z vyhraného dárkového koše snad ani nemá cenu blíže komentovat :o)) Snad jen krátce: „děláte si ze mě prd.l !!!“ :o)) Prej kámen, nůžky, papír – to je nejspravedlivější ….. hov.o – dvacet losování a já jako ANI JEDNOU JSEM NEVYHRÁL!!?!! :o))) Ještě, že se mě Pavla B. zželelo a něco mi přenechal, jinak by mi doma nevěřili, že jsme skončili na bedně :o)) Ale stejně mám na příště, jestli zase něco vyhrajeme, na přerozdělení výhry připravený nový, mnohem spravedlivější systém – a jako přirozeně samozvaný vedoucí týmu si ho prosadím! :o)))))

    Na závěr velké poděkování našemu čtvrtému hráči – Peťovi, který (ač do vlastní hry nezasáhl) na sebe vzal roli sparingpartnera při rozcvičování, dokumentaristy (několik fotografií v sekci B-týmu - „Foto a video“, Peťo to video jsem tam nedával - ne snad kvůli kvalitě a záznamu, ale spíše kvůli kvalitě obsahu :o))) a hlavně kouče – proti jeho opakované trenérské radě ve smyslu „hrajte dobře a dělejte víc bodů“ se nedalo nic namítat :o)

    Takže toliko „krátký“ report z prvního dějství Zimního poháru, pokračování 14. února v Kolovratech ……

 

turnaj č. 2 - tělocvična Kolovraty

www.nohejbalpraha.cz/wp-content/uploads/2015/02/2.ZP_.pdf

 

     Druhý turnaj – druhý výborný výsledek! Dnes se v hale v Kolovratech konalo druhé dějství zimního poháru. Pavlovou rukou jsme se po losu ocitli ve skupině „D“, kam se současně losli i týmy z Pankráce a ze Solidarity – oba v respekt vzbuzujících sestavách. Naše složení bylo identické jako na prvním turnaji, tj. Ráďa, Pavel B., Pavel J. a Petr.

    První zápas jsme odehráli se Solidou, kde jsme i přes vysoký hendikep soupeři darovali set a zápas tak skončil remízou. Ve druhém zápase s posíleným týmem z Pankráce už jsme hendikep naplno využili a zvítězili 2:0. A protože vzájemný zápas Solida – Pankrác skončil remízou opět na nás ve skupině „zbylo“ první místo :o) Tímto umístěním jsme se vyhnuli ošidnému osmifinále, kde skončili své účinkování minulí finalisté z Watta, které přemohli naši čtvrfináloví soupeři z řad domácích – tám Kolovraty „B“.

    Hendikep pro toto čtvrtfinále se „zcvrkl“ na 2:0 a zápasu to na zajímavosti velmi přidalo :o) Po prvním těsně prohraném setu jsme druhý relativně bez problémů zvládli a rozhodoval tedy až ten třetí. V něm se soupeřům podařilo poměrně rychle smazat úvodní manko a propracovat se až ke stavu 7:9 z našeho pohledu, tedy třem mečbolům! Tady se nám však podařil zatím největší obrat na konečných 10:9 a opět tedy postup do semifinále!!! Přece jsme nepřijeli jen kvůli 3 zápasům :o))

    V boji o stupně vítězů mělo B tým pomstít Kolovratské Áčko, ale dnes jsme zkrátka byli katy domácích a po dvousetovém zápase jsme se mohli těšit na naše první finále.

    Do něj se z horní části pavouka propracoval dle očekávání tým ze Žlutých lázní (i když semifinále proti našemu soupeři ze skupiny – Pankráci byl velmi vyrovnané a hrálo se na 3 sety). Moc nechybělo a i finále se mohlo hrát na 3 sety. V obou jsme se brzy bodově odpoutali od přiděleného hendikepu a drželi nadějná vedení (tuším 8:5 v prvním a 7:4 ve druhém). Bohužel ani jedno vedení jsme nepřetavili v set po výsledku 10:8 a 10:9 jsme zůstali těsně pod vrcholem. Nutno však objektivně dodat, že soupeř byl opět (i když v trochu pozměněné sestavě) nejlepším týmem turnaje a jakýkoli jiný vítěz by byl velkým překvapením.

    Ale i přes závěrečnou porážku musí být hodnocení opět jak jinak než v pozitivním duchu a ačkoli se Ráďa dnes podle svých slov necítil v hlavě tak nohejbalově  v pohodě jako minule výsledkově jsme si polepšili, navíc zásluhou hry všech čtyř hráčů a po dvou turnajích jsme se tak posunuli na průběžné druhé místo hodnocení celého Zimního poháru. Paráda :o) P.S. v sekci B-týmu "foto a video" několik foto a videovzpomínek ....

 

    Pokračování za týden v Nebušicích ve zcela nové sestavě – Aleš, Martin, Petr a dle časových možností Dejv. Budeme ze Skutče na dálku držet palce, aspoň čtvrtfinále musíte dát :o)

VIDEOLINKY ke stažení: 1, 2, 3

 
turnaj č. 3 - hala Nebušice

www.nohejbalpraha.cz/wp-content/uploads/2015/02/v%C3%BDsl3..pdf

 

Kripl, Kopyto a začátečník v Nebušicích.

 

Takto nazval naši skupinku účastnící se třetího turnaje v rámci Zimního poháru Karel. Není někomu jasné kdo je kdo?:-)

 

Naše nesourodá skupinka poskládaná na poslední chvíli pro nebušické kolo Zimního poháru se uvedla hned v úvodu: nechybělo mnoho a byli jsme diskvalifikování hned v prvním zápase - kromě Petra si dva zbývající výtečníci totiž nevzali dresy… Pro druhý set nám své bundy půjčili sportovci z Pankráce a na další zápas nám velkoryse půjčil jeden z místních „wattařů“ svoje vlastní tři trička, pro které došel domů. (Shodou okolností člen družstva, které jsme rozsekali v prvním zápase:-).

 

Ambice jsme neměli žádné – sehraní nijak nejsme a díky Karlově přítomnosti se smazala většina handicapů, které jsme měli v předchozích kolech, takže jsme třeba do zápasu s již zmíněným Watem nenastupovali za stavu 0:0, ale rovnou už jsme 2:0 prohrávali. Přesto jsme vyhráli první set 10:5 a v druhém jsme nepříznivý stav 5:1 dokázali otočit na 10:8.

Dalším týmem v naší skupině byli již dříve zvládnutí dorostenci ze Startu. Než jsme se rozkoukali (i díky chybějícím handicapům) byl první set u konce 10:4. V druhém jsme ale zabodovali a vyhráli - takže remíza (!) a ze skupiny jsme postupovali z druhého místa (lepší skóre s dorostenci a byli jsme první…). Osmifinálové boje vzhledem k účasti pouze deseti týmu se nekonaly a ve čtvrtfinále jsme narazili na námi dosud neporažený tým Žlutých lázní (vítěz 1. třídy a v letošní sezóně účastník krajské soutěže!). A stal se zázrak - i přes chabou pomoc handicapu pouhých 2:0 jsme v prvním setu vyhráli 10:7… a tady zázrak skončil… Mezi nejlepší čtyři jsme přes Žluté lázně nepostoupili. Přesto je vyhraný set rozhodně úspěch a potrápit třísetovým zápasem Žlutým lázním postup je příjemné. Zbytek se nedohrává, takže dělená pozice 5.-8. místo a tedy jeden bod do seriálu Zimního poháru. Dle mého jsme možná očekávání více než předčili.

Petr

 
turnaj č. 4 - hala Pankrác (ul. Lounských)

www.nohejbalpraha.cz/wp-content/uploads/2015/03/v%C3%BDsl4.pdf

 

   Čtvrtý turnaj zimního poháru a fantastické třetí místo! :o) Teprve v autě po cestě domů jsem si uvědomil, jak výborného výsledku jsme dosáhli. Měli jsme sice dobrý los, ale na to se nemůžeme vymlouvat :o)))

   Petrovou šťastnou rukou jsme se ocitli ve skupině „A“, kde nám společnost dělali Radotínští a Pankrácké Áčko. Radotín nebyl soupeřem, který by nás nějakým způsobem prověřil a bylo to pro nás povinné vítězství. Ve druhém zápase jsme již narazili na výrazně těžší kalibr, ale vítězný první set a celková remíza nám po zohlednění skóre nakonec opět stačila na vítězství ve skupině, což se následně ukázalo jako velmi důležité.

   Ošidné osmifinále totiž znamenalo konečnou stanici mimo jiné pro oba týmy z Watta - jednoho z našich hlavních rivalů v boji o celkové druhé místo v poháru. Takže sice jsme museli „protrpět“ asi dvouhodinové čekání, ale za tu jistotu to stálo :o) Čtvrtfinále nám přihrálo tým Řeporyjí, se kterým jsem se již 2x utkali v rámci loňské sezóny v 6.třídě a proto se začínalo bez hendikepu, tj. od stavu 0:0. V tomto zápase jsme předvedli asi náš nejlepší výkon a po zásluze jsme po dvousetové výhře mohli vyhlížet soupeře pro semifinále.

   Tím se stal další tým z naší třídy – Vinoř, která ve svém čtvrtfinále eliminovala Pankrác – dalšího konkurenta v boji o špičku celkového umístění Zimního poháru. Zápas byl jak na houpačce, první set jasně pro soupeře, druhý jasně pro nás a třetí opět bohužel poměrně hladce pro soupeře, takže brány finále nám zůstaly uzavřeny, ale čekal nás ještě zápas o bronz.

   Do něj po bratrovražedném souboji Žlutých lázní (A vs. B) nakonec „spadlo“ Béčko. Hendikep 4:0 soupeř zvrátil pouze jednou a po vítězství 2:1 jsme se tak mohli radovat z umístění „na bedně“!!! :o)

   Kromě bronzu z tohoto turnaje a věcných cen jsme si hlavně připsali velmi cenné 4 body do hodnocení Zimního poháru, které nás při výsledcích soupeřů opět vrátili na dělené druhé místo za zatím suverénní Žluté lázně. Úkol pro příští sobotu (poslední turnaj poháru) je tedy jasný – nepustit před sebe Wattaře a nejlépe ani Pankrác!

   Na závěr poděkování celé sestavě – Petrovi za perfektní náhry a v některých okamžicích perfektní pole a Marťasovi za dostatečně efektivní a nápadité útoky – bylo to fajné :o)

 

turnaj č. 5

www.nohejbalpraha.cz/wp-content/uploads/2015/03/v%C3%BDsl5..pdf

 

    Velká škoda a momentálně převládající zklamání, které je patrné i z výrazů některých z nás na fotografii pořízené při vyhlašování včerejších výsledků, ale které současně určitě (po celkovém zhodnocení si celé naší účasti v Zimním Poháru) brzy odezní :o)

    A důvod výše uvedeného zklamání? Včerejších prohraným čtvrtfinále s velmi hratelným soupeřem z Kolovrat jsme se připravili o dosažení smělého cíle vytyčeného před dvěma turnaji, tj. obsadit samostatné druhé místo za zcela suverénními Žlutými lázněmi. Po souhře několika dalších včerejších výsledků se tak v končeném pořadí poháru musíme o druhé místo chtě nechtě podělit s týmem Watta, které se na nás skokově bodově dotáhlo včerejší finálovou účastí a dále i s týmem Pankráce, který jako my vypadl ve čtvrtfinále s – v té době ještě naštěstí docela střízlivým :o) - týmem Start. Započtením těchto výsledků jsme se tak všechny tři týmy (Spoje, Watto a Pankrác) v bodování Zimního poháru dopracovali k číslu 15.

    Celkové hodnocení však i přes dílčí neúspěch v posledním turnaji musí být rozhodně pozitivní – 11 vítězství, 5 remíz a 5 porážek s týmy všech výkonnostních úrovní v rámci PNS je prostě velmi slušná bilance. Takže všem kdo se na tomto výsledku podíleli velké díky a pokud se rozhodneme zúčastnit i příštího ročníku, tak doufám, že bude stejně úspěšní …… nebo ještě úspěšnější  :o)

 

    P.S. získaná finanční dotace je více než slušná a už mám téměř vymyšleno co s ní :o)) Ještěže jsme nevyhráli tu "osmičku" za nedělené 2. místo, už mi docházeli nápady :o)))

 

Zimní pohár 2015 - turnaj č.2 - Kolovraty

Záznamy: 1 - 4 ze 4

Zimní pohár 2015 - turnaj č.1 - Pankrác

Záznamy: 1 - 5 ze 5

Zimní pohár 2015 - propozice

Záznamy: 1 - 3 ze 3