1.kolo

Košíře - Žižkov "C"

(17.4.2018 - hřiště Košíře)

4:1

Céčko v Košířích i bez některých předpokládaných opor bojovalo co to šlo, ale porážce nezabránilo. Připsalo si alespoň čestný úspěch v podobě vítezství v jedné z trojek. Velký křest to byl pro našeho služebně nejmladšího člena, který si premiéru odbyl z velké části v roli smečaře ve stylu hodíme tě do vody a plav :-) A dle informací, které se mi donesly se neutopil :-))) Příští týden na domácí zápas by měl být tým v kompletnějším složení, síly se tak nebezpečně rozloží a eFko Pankráce se má na co těšit ;-)

 

Reportáže a výsledky

Vše co se chcete dozvědět o zápasech - reportáže, fotografie, hodnocení, videa...

2018-03 - Céčko si 6.třídu nezahraje !!!

Soutěž ještě ani nezačala a přesto již očkávané události jsou "vzhůru nohama"! Co se stalo, že naše céčko si 6.třídu nezahraje?
1.března ve 21:18 rozesílá jménem STK KNS Praha David Harmanec všem soutěžním družstvům přihlášeným do šesté třídy  email, ve kterém se obrací na nové družstva v 6.třídě s nabídkou zahrát si rovnou ve třídě páté, z důvodu odstoupení několika družstev z této úrovně soutěže, s tím, že místo získá první, kdo projeví zájem! Jen o 86 minut později reaguje náš předseda Viktor a elektronickou poštou lakonicky sděluje: "Máme zájem!". David Harmanec skoro stejně úsporně odpovídá: "Byli jste nejrychlejší, takže Vás zařazuji do páté třídy!" To tedy znamená, že Viktor céčku "sám a jen přes víkend" vykopal rovnou postup do 5.třídy! Díky Viktore, slibujeme, že důvěru v tebe vloženou nezklameš:-)))
Petr

Začátek ročníku 2018