Petr ukončil svojí práci na webu našeho oddílu

31.10.2022 19:16
Petr web našeho oddílu vedl dlouhých osm let. Za tuto dobu připravil nespočet článků, reportáží, nebo vylepšení. Také nepřetržitě upravoval a aktualizoval mnohokráte každou stranu webu, aby stále poskytovala nejaktuálnější informace.
30.10. 2022 se Petr na vlastní žádost účastnil schůze výboru našeho spolku, na které oznámil výboru své rozhodnutí ukončit svojí práci na webových stranách. Důvodem jsou rozdíly v názoru na obsahové fungování webu. Petr tento krok naznačoval výboru už delší dobu. Do konce roku bude provádět aktualizaci webu (především vkládat vlastní články) jako dosud. Od 1.1.2022 tuto činnost přestane poskytovat a nové příspěvky nebude na web vkládat, ani web udržovat. Petr vyjádřil výboru naději, že bude moci svojí práci někomu předat a objasnit strukturu webu. Pokud máte ambice web redigovat, přihlaste se výboru.