14. kolo - zápas s Watto (27.8.2014 - venku)

28.08.2014 22:54

Aleš promine, ale „Dobře vy!!“ :o) První podzimní mač a hned takové drámo. Tušili jsme, že to nebude jednoduché a to se bezezbytku potvrdilo. Navíc se hrálo na – kvalitně prosypané – umělé trávě, která chvílemi měnila boty v brusle a předpokládaná větší zkušenost s tímto povrchem zvyšovala šance domácích Wattařů. Zápas měl (stejně jako ten první vzájemný doma) jiskru a zápletku a opět se rozhodlo, až v zápase posledních dvojic. Průběh první poloviny zápasu byl obdobný jako ten jarní, tj. po 4 zápasech remíza – tentokrát 2:2 (dlužno zápas, že mohlo být i lépe, protože v zápase, ve kterém vedeme 4:1 v prvním setu a 8:3 ve druhém,  by se alespoň na remízu dosáhnout mělo :o)). Dramatický rozdíl byl však ve vložce, která svou úlohu hravě zvládla a do „křížených“ jsme šli v lepší pozici my. Pak ovšem následoval výbuch v podobě jednoznačné porážky naší trojky (s Ráďou a Dejvem) a naše pozice dosud vždy zvítězivšího týmu se začala lehce otřásat. Všechny pochyby ale rychle zahnal Martin, který v další trojce a dvojce vyhrál 3 ze 4 setů a před poslední dvojkou měl soupeř šanci už jen maximálně na remízu. Tato šance byla eliminována již v prvním setu a díky vítězství i v tom druhém se celkově narodil výsledek 5:3 pro nás. Jedná se o již čtrnáctou výhru ze 14 zápasů a šance na „projetí“ celé sezóny bez porážky tedy nadále žije (navíc vzhledem k tomu, že se s vysokou pravděpodobností jednalo o nejtěžšího podzimního soupeře, tak se tato šance poměrně výrazně zvýšila). P.S. příští zápas hrajeme s ETC rovněž venku v úterý 2. září 2014 ....